Продажа 1-комнатной квартири Ростиславська вул. / Рибалка Маршала вул., 5

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 47/20/20 кв. м., 2/11 этаж фото 11 комн. квартира, 47/20/20 кв. м., 2/11 этаж фото 21 комн. квартира, 47/20/20 кв. м., 2/11 этаж фото 31 комн. квартира, 47/20/20 кв. м., 2/11 этаж фото 41 комн. квартира, 47/20/20 кв. м., 2/11 этаж фото 5

Стоимость 94 620 $

Цена за м2: 2 013 $

Київ
Шевченківський
Сирець мкр.
Ростиславська вул. / Рибалка Маршала вул., 5
м. Дорогожичі

  • 1 ком

  • 47 / 20 / 20 м2

  • 2 / 11

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212867436
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 47
  • Жилая: 20
  • Кухня: 20
  • Этаж: 2
  • Этажей: 11
  • Лифт: нет

Описание

Ростиславська вулиця, 5-А?? 1-кімнатна квартира в ЖК Forward | Шевченківський район
? вул. Ростиславська (Маршала Рибалка), 5А
? Площа: 47.5 м?
?? Будинок введено в експлуатацію | Квартира з документами
? Стан: після будівельників ? Планування:
Кухня – 20.1 м? Кімната – 12.8 м? Коридор – 5.5 м? Санвузол – 5.8 м? Лоджія – 3.3 м? ? Про квартиру:
Простора кухня-вітальня з виходом на лоджію Високі стелі, якісне будівництво Стан – після будівельників, готова під ремонт У вартість входить:
?? автономне опалення
?? вхідні двері
?? вікна зі склопакетами
?? бетонна стяжка та штукатурка
?? лічильники, підведення мереж ? ЖК Forward:
Комфорт-клас, монолітно-каркасний будинок Стіни з газобетону, утеплення мінеральною ватою Підземний паркінг Закрита територія, відеоспостереження ? Інфраструктура:
Все необхідне – в пішій доступності Парки, магазини, кафе Школи, садки, лікарні Зручна транспортна розвязка ? Телефонуйте, щоб дізнатися більше та домовитись про перегляд!
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
3 907 805 грн
Ежемесячный платеж:
60 309 грн/мес.
Увага!