Продажа 3-комнатной квартири Барвінківська вул.

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
3 комн. квартира, 186/-/- кв. м., 3/4 этаж фото 13 комн. квартира, 186/-/- кв. м., 3/4 этаж фото 23 комн. квартира, 186/-/- кв. м., 3/4 этаж фото 33 комн. квартира, 186/-/- кв. м., 3/4 этаж фото 43 комн. квартира, 186/-/- кв. м., 3/4 этаж фото 53 комн. квартира, 186/-/- кв. м., 3/4 этаж фото 63 комн. квартира, 186/-/- кв. м., 3/4 этаж фото 73 комн. квартира, 186/-/- кв. м., 3/4 этаж фото 83 комн. квартира, 186/-/- кв. м., 3/4 этаж фото 93 комн. квартира, 186/-/- кв. м., 3/4 этаж фото 103 комн. квартира, 186/-/- кв. м., 3/4 этаж фото 113 комн. квартира, 186/-/- кв. м., 3/4 этаж фото 123 комн. квартира, 186/-/- кв. м., 3/4 этаж фото 13

Стоимость 300 000 $

Цена за м2: 1 613 $

Дніпро
Центральний
Проспект Поля (Верх і Низ Кірова) мкр.
Барвінківська вул.

  • 3 ком

  • 186 / - / - м2

  • 3 / 4

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212868153
  • Количество комнат: 3
  • Студия: -
  • Общая площадь: 186
  • Этаж: 3
  • Этажей: 4
  • Лифт: нет

Описание

Продається дворівнева квартира VIP-класу в престижному районі!

Загальна площа: 186, 2 м?

Ексклюзивний дизайн та бездоганна якість ремонту.який поза часом.

Розташування:

Квартира знаходиться у клубному будинку на 3-му та 4-му поверхах, що забезпечує комфорт і приватність.

Планування.

Перший поверх:

-простора вітальня з каміном, оздобленим білосніжним мармуром(підлога,стіни)

-затишна спальня

-сучасний санвузол

-лоджія

Другий поверх:

-простора спальня

-галерея-бібліотека з атмосферним інтерєром

-санвузол

Особливості квартири:

Ремонт преміум-класу, виконаний з використанням коштовних натуральних матеріалів:

Білосніжний мармур (оздоблення стін, підлоги, каміна)

Натуральна деревина ясена (сходи, двері)

Вишуканий кований метал

Вітражі ручної роботи

Сантехніка від світових брендів преміум-класу

Раціональне зонування простору, що забезпечує комфорт та функціональність

В ремонті не використовувався гіпсокартон, лише високоякісна штукатурка

Додаткові переваги:

Два паркомісця у просторому закритому дворі

Довговічний ремонт, який не потребуватиме жодних змін протягом багатьох років

Ідеальне поєднання естетики, комфорту та функціональності!

Це квартира, що створена для цінителів елегантності, стилю та якості!

Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
12 390 000 грн
Ежемесячный платеж:
191 216 грн/мес.
Увага!