Продажа 2-комнатной квартири Панорамна

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
2 комн. квартира, 60/-/29 кв. м., 13/15 этаж фото 12 комн. квартира, 60/-/29 кв. м., 13/15 этаж фото 22 комн. квартира, 60/-/29 кв. м., 13/15 этаж фото 32 комн. квартира, 60/-/29 кв. м., 13/15 этаж фото 42 комн. квартира, 60/-/29 кв. м., 13/15 этаж фото 52 комн. квартира, 60/-/29 кв. м., 13/15 этаж фото 62 комн. квартира, 60/-/29 кв. м., 13/15 этаж фото 72 комн. квартира, 60/-/29 кв. м., 13/15 этаж фото 82 комн. квартира, 60/-/29 кв. м., 13/15 этаж фото 92 комн. квартира, 60/-/29 кв. м., 13/15 этаж фото 102 комн. квартира, 60/-/29 кв. м., 13/15 этаж фото 112 комн. квартира, 60/-/29 кв. м., 13/15 этаж фото 122 комн. квартира, 60/-/29 кв. м., 13/15 этаж фото 132 комн. квартира, 60/-/29 кв. м., 13/15 этаж фото 142 комн. квартира, 60/-/29 кв. м., 13/15 этаж фото 152 комн. квартира, 60/-/29 кв. м., 13/15 этаж фото 162 комн. квартира, 60/-/29 кв. м., 13/15 этаж фото 172 комн. квартира, 60/-/29 кв. м., 13/15 этаж фото 182 комн. квартира, 60/-/29 кв. м., 13/15 этаж фото 192 комн. квартира, 60/-/29 кв. м., 13/15 этаж фото 202 комн. квартира, 60/-/29 кв. м., 13/15 этаж фото 212 комн. квартира, 60/-/29 кв. м., 13/15 этаж фото 222 комн. квартира, 60/-/29 кв. м., 13/15 этаж фото 23

Стоимость 125 000 $

Цена за м2: 2 083 $

Киевская
Бучанский
Крюківщина
Панорамна

  • 2 ком

  • 60 / - / 29 м2

  • 13 / 15

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212868224
  • Количество комнат: 2
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 60
  • Кухня: 29
  • Этаж: 13
  • Этажей: 15
  • Лифт: есть

Описание

2-кімнатна квартира з дизайнерським ремонтом у ЖК Paradise Avenue, Крюківщина
Пропонується до продажу простора та сучасна 2-кімнатна квартира з якісним ремонтом у ЖК бізнес-класу 'Парадайс Авеню'
📍 Крюківщина, вул. Панорамна, 2
💰 Ціна: 120 000 $
📜 Право власності понад 3 роки

📐 Загальна площа: 60.1 м²
🏢 Поверх: 2-й із сучасного монолітно-каркасного будинку
🧱 Стіни – газоблок з утепленням мінеральною ватою

Функціональне планування:
🛋 Вітальня + кухня: 29.23 м² – простір для спілкування та відпочинку
🛏 Дві окремі спальні: 16.25 м² та 9.37 м²
🛁 Суміжний санвузол: 5.61 м²

Переваги квартири:
🔧 Євроремонт з високоякісних матеріалів, зроблений 'для себе'
🛏 Повноцінне двоспальне ліжко з ортопедичним матрацом
🔥 Тепла підлога у ванній, сантехніка з терморегулятором
🌀 Сушильна машина, пральна машина
🍽 Посудомийна машина, духова шафа, мікрохвильова піч, варильна панель, витяжка
🧊 Холодильник, кухонні меблі та обідня зона
❄ 2 кондиціонери, бойлер на 80 л
💧 Система фільтрації води: фільтр, пом’якшувач, груба очистка
🌡 Радіатори з терморегуляторами, лічильники на всі комунікації
🚪 Двері прихованого монтажу, стіни зі склополотном, пофарбовані якісною фарбою

Інфраструктура ЖК Paradise Avenue:
🌿 Закрита територія з ландшафтним дизайном, озером, дитячими майданчиками
🏓 Стіл для настільного тенісу, майданчик для вигулу собак
🏪 Вже працюють: 3 продуктові магазини, аптека, 3 салони краси, 4 кав’ярні, будівельний магазин, крамниця овочів