Продажа 3-комнатной квартири Дунайская ул.

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
3 комн. квартира, 68/-/8 кв. м., 7/9 этаж фото 13 комн. квартира, 68/-/8 кв. м., 7/9 этаж фото 23 комн. квартира, 68/-/8 кв. м., 7/9 этаж фото 33 комн. квартира, 68/-/8 кв. м., 7/9 этаж фото 43 комн. квартира, 68/-/8 кв. м., 7/9 этаж фото 53 комн. квартира, 68/-/8 кв. м., 7/9 этаж фото 63 комн. квартира, 68/-/8 кв. м., 7/9 этаж фото 73 комн. квартира, 68/-/8 кв. м., 7/9 этаж фото 83 комн. квартира, 68/-/8 кв. м., 7/9 этаж фото 93 комн. квартира, 68/-/8 кв. м., 7/9 этаж фото 103 комн. квартира, 68/-/8 кв. м., 7/9 этаж фото 113 комн. квартира, 68/-/8 кв. м., 7/9 этаж фото 123 комн. квартира, 68/-/8 кв. м., 7/9 этаж фото 133 комн. квартира, 68/-/8 кв. м., 7/9 этаж фото 143 комн. квартира, 68/-/8 кв. м., 7/9 этаж фото 15

Стоимость 33 000 $

Цена за м2: 485 $

Запорізька
Запоріжжя
Вознесеновский (Орджоникидзевский)
Набережна мкр.
Дунайская ул.

  • 3 ком

  • 68 / - / 8 м2

  • 7 / 9

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212868659
  • Количество комнат: 3
  • Тип планировки: смежно-раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 68
  • Кухня: 8
  • Этаж: 7
  • Этажей: 9
  • Лифт: есть

Описание

Продаж 3 кімнатної квартири на вул. Дунайській, Продаеться квартира з приємним краевидом на р. Дніпро. 2 кімнати суміжні, одна окрема. Глибокий коридор. Продаеться з меблями та технікою. Є балкон (скло) та лоджія (відкрита). Поруч з будинком гараж. Кінцева зупинка траспорту, поруч школа, магазин 'Апельмон', пляж, готель 'Хортиця'. Тепла підлога на балконі. Телевізор смарт, кондиціонер, бойлер, холодильник, пральна машина, двоспальне ліжко, шафа, тахта, диван, крісло, вбудована кухня (кутова), газовая прверхня, духова шафа..
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
1 362 900 грн
Ежемесячный платеж:
21 033 грн/мес.