Продажа 3-комнатной квартири Владимирская ул., 81а

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
3 комн. квартира, 106/65/10 кв. м., 1/4 этаж фото 13 комн. квартира, 106/65/10 кв. м., 1/4 этаж фото 23 комн. квартира, 106/65/10 кв. м., 1/4 этаж фото 33 комн. квартира, 106/65/10 кв. м., 1/4 этаж фото 43 комн. квартира, 106/65/10 кв. м., 1/4 этаж фото 53 комн. квартира, 106/65/10 кв. м., 1/4 этаж фото 63 комн. квартира, 106/65/10 кв. м., 1/4 этаж фото 73 комн. квартира, 106/65/10 кв. м., 1/4 этаж фото 83 комн. квартира, 106/65/10 кв. м., 1/4 этаж фото 93 комн. квартира, 106/65/10 кв. м., 1/4 этаж фото 103 комн. квартира, 106/65/10 кв. м., 1/4 этаж фото 113 комн. квартира, 106/65/10 кв. м., 1/4 этаж фото 123 комн. квартира, 106/65/10 кв. м., 1/4 этаж фото 133 комн. квартира, 106/65/10 кв. м., 1/4 этаж фото 143 комн. квартира, 106/65/10 кв. м., 1/4 этаж фото 153 комн. квартира, 106/65/10 кв. м., 1/4 этаж фото 163 комн. квартира, 106/65/10 кв. м., 1/4 этаж фото 173 комн. квартира, 106/65/10 кв. м., 1/4 этаж фото 183 комн. квартира, 106/65/10 кв. м., 1/4 этаж фото 193 комн. квартира, 106/65/10 кв. м., 1/4 этаж фото 203 комн. квартира, 106/65/10 кв. м., 1/4 этаж фото 21

Стоимость 350 000 $

Цена за м2: 3 302 $

Київ
Голосіївський
Паньківщина мкр.
Владимирская ул., 81а
м. Площа Українських Героїв

  • 3 ком

  • 106 / 65 / 10 м2

  • 1 / 4

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212868787
  • Количество комнат: 3
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 106
  • Жилая: 65
  • Кухня: 10
  • Этаж: 1
  • Этажей: 4
  • Лифт: нет

Описание

Вашій увазі пропонується унікальна 3-кімнатна квартира в самому серці Києва — на престижній вулиці Володимирській, 81а. Це вишукане помешкання розташоване на високому 1 поверсі мальовничого царського будинку, який є визначною архітектурною пам’яткою та був майстерно реконструйований у 2004 році.
Бездоганний фасад, елегантна під’їзна група та зразково доглянутий двір створюють неповторну атмосферу столичної аристократичності.
Простір помешкання вражає своєю величчю — шість великих вікон щедро наповнюють оселю природним світлом, а висота стель у 3,9 метра дарує відчуття неймовірної об’ємності та свободи. Авторський дизайн-проєкт гармонійно поєднує сучасну естетику з продуманою функціональністю.
Особливою перлиною цієї квартири є простора тераса з прямим виходом у затишний внутрішній двір — ваш особистий оазис для ранкової кави під спів птахів або елегантного вечірнього відпочинку.
Цей об’єкт має винятковий потенціал, адже є ідеальним варіантом як для розкішного життя в центрі столиці, так і для успішного бізнесу. Високий перший поверх із технічною можливістю облаштування окремого входу з центральної вулиці, два вишуканих фасадних вікна та чудова прохідність створюють усі передумови для відкриття престижного офісу, стильного салону, елегантної галереї, ексклюзивного шоуруму чи будь-якого іншого виду комерційної діяльності в одному з найпрестижніших районів міста.
При цьому, високе розташування над рівнем землі гарантує приватність та безпеку, роблячи цю оселю надзвичайно комфортною для проживання.