Продажа 1-комнатной квартири Академика Заболотного ул., 4

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 42/14/18 кв. м., 13/34 этаж фото 11 комн. квартира, 42/14/18 кв. м., 13/34 этаж фото 21 комн. квартира, 42/14/18 кв. м., 13/34 этаж фото 31 комн. квартира, 42/14/18 кв. м., 13/34 этаж фото 41 комн. квартира, 42/14/18 кв. м., 13/34 этаж фото 5

Стоимость 70 100 $

Цена за м2: 1 669 $

Київ
Голосіївський
Теремки-1 мкр.
Академика Заболотного ул., 4
м. Теремки

  • 1 ком

  • 42 / 14 / 18 м2

  • 13 / 34

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212874274
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 42
  • Жилая: 14
  • Кухня: 18
  • Этаж: 13
  • Этажей: 34
  • Лифт: нет

Описание

Житловий комплекс «Метрополіс» — це сучасний проєкт на ринку нерухомості Києва, що втілює концепцію продуманої архітектури, інноваційних інженерних рішень, розвиненої інфраструктури, безпеки, стилю та комфорту життя рівня бізнес-класу. Проєкт реалізує група компаній «DIM».

Єдиний архітектурний ансамбль комплексу складається з чотирьох будинків комфорт-класу, висотність яких варіюється від 10 до 34 поверхів. Кожен будинок має дизайнерське лобі готельного типу з просторими, стильними зонами та зручними м'якими диванами. Тут можна з комфортом почекати гостей, провести ділову зустріч або відпочити після довгої прогулянки, відчуваючи себе немов у п'ятизірковому готелі.

Від забудовника доступні квартири різного метражу: від невеликих смарт-квартир площею від 30 кв.м до видових пентхаусів до 205 кв.м на останніх поверхах із захопливими панорамними видами на місто. Також передбачені спеціальні комори для зберігання великогабаритних або сезонних речей, що дозволяє мешканцям звільнити простір у квартирі та підтримувати лад.

ЖК «Метрополіс» забезпечує високий рівень безпеки: територія комплексу закрита, з цілодобовим відеоспостереженням та охороною, гарантуючи спокій та приватність для всіх мешканців.

Під комплексом розташовані місткі підземні паркінги, які слугують не тільки надійним прихистком для автомобілів, а й можуть використовуватися як тимчасове укриття у разі потреби.

До продажу пропонується 1 кімнатна квартира площею 42.9кв на комфортному 13 поверсі! Роздільне планування, кухня-вітальня площею 18.5 кв, суміжний санвузол!