Продажа 1-комнатной квартири Метрологическая ул., 58

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 33/-/10 кв. м., 2/9 этаж фото 11 комн. квартира, 33/-/10 кв. м., 2/9 этаж фото 21 комн. квартира, 33/-/10 кв. м., 2/9 этаж фото 31 комн. квартира, 33/-/10 кв. м., 2/9 этаж фото 41 комн. квартира, 33/-/10 кв. м., 2/9 этаж фото 51 комн. квартира, 33/-/10 кв. м., 2/9 этаж фото 61 комн. квартира, 33/-/10 кв. м., 2/9 этаж фото 71 комн. квартира, 33/-/10 кв. м., 2/9 этаж фото 81 комн. квартира, 33/-/10 кв. м., 2/9 этаж фото 91 комн. квартира, 33/-/10 кв. м., 2/9 этаж фото 10

Стоимость 62 000 $

Цена за м2: 1 879 $

Київ
Голосіївський
Феофанія мкр.
Метрологическая ул., 58
м. Теремки

  • 1 ком

  • 33 / - / 10 м2

  • 2 / 9

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212874763
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 33
  • Кухня: 10
  • Этаж: 2
  • Этажей: 9
  • Лифт: есть

Описание

ЖК Кришталеві Джерела. Феофанія. Продаж 1к квартири на 2 поверсі, Пропонується затишна 1-кімнатна квартира в одному з найекологічніших районів Києва – ЖК 'Кришталеві Джерела', вул. Метрологічна, 58.
Основні характеристики: 2-й поверх 9-поверхового монолітно-каркасного будинку комфорт-класу Загальна площа – 33,3 м, житлова – 16,1 м Тепла, не кутова квартира з підвищеною шумо- та теплоізоляцією
Власна котельня ЖК– комфортна температура в будь-яку пору року Квартира повністю в житловому стані, залишається все, окрім холодильника та дивана
Інфраструктура та розташування: Зручний транспорт – 10 хвилин на авто або маршрутці до метро Теремки
Наземний паркінг – завжди є місця для авто
Укриття в будинку
Екологія та відпочинок: Парк 'Феофанія' – мальовничі ставки, місця для прогулянок Пантелеймонівський храм, святі джерела, купелі – особливе місце для духовного відновлення Тихий, зелений район, ідеальний для комфортного життя
Вигідна інвестиція – квартира чудово підійде як для власного проживання, так і для орендного бізнесу!
Вид обєкта: Вторинний ринок;
Тип будинку: Житловий фонд 2011-2020-і;
Назва ЖК: Кришталеві Джерела;
Планування: Роздільна;
Cанвузол: Суміжний;
Опалення: Індивідуальне газове;
Ремонт: Євроремонт;
Меблювання: Так;
Побутова техніка: Духова шафа, Плита;
Комунікації: Центральна каналізація, Електрика, Газ, Центральний водопровід;
Інфраструктура (до 500 метрів): Відділення банку, банкомат, Дитячий садок, Парк, зелена зона, Відділення пошти, Магазин, кіоск, Супермаркет, ТРЦ, Зупинка транспорту;