Продажа 1-комнатной квартири Гмыри Бориса ул., 12б

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 37/-/8 кв. м., 25/25 этаж фото 11 комн. квартира, 37/-/8 кв. м., 25/25 этаж фото 21 комн. квартира, 37/-/8 кв. м., 25/25 этаж фото 31 комн. квартира, 37/-/8 кв. м., 25/25 этаж фото 41 комн. квартира, 37/-/8 кв. м., 25/25 этаж фото 51 комн. квартира, 37/-/8 кв. м., 25/25 этаж фото 61 комн. квартира, 37/-/8 кв. м., 25/25 этаж фото 7

Стоимость 60 500 $

Цена за м2: 1 635 $

Київ
Дарницький
Осокорки мкр.
Гмыри Бориса ул., 12б
м. Позняки

  • 1 ком

  • 37 / - / 8 м2

  • 25 / 25

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212875197
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 37
  • Кухня: 8
  • Этаж: 25
  • Этажей: 25
  • Лифт: есть

Описание

Пропонується до продажу 1к квартира з окремою спальнею кімнатою в популярному ЖК Патріотика, вул. Б. Гмирі, 12б:

* Укомплектована меблями і технікою - розкладний диван, обладнане робоче місце, шафа купе, є кондиціонер.
* Квартира в нормальному житловому стані, ідеально під орендний бізнес- 15 000грн/міс.
* Є також схожа квартира, зі схожим ремонтом, без меблів, в цьому ж будинку - дод. інформація за номером телефону.

Швидкісні ліфти, чистий під’їзд.
Є генератори на будинок, які автоматично запускають ліфти та насоси на воду при відключеннях світла.

Інфраструктура:
• 15хв до метро Осокорки, 1 хв до автобусної зупинки.
• Поруч (3хв) озера, набережна з пляжем, Екопарк Осокорки, Nebrezh wake park, який включає в себе активний відпочинок: вейкбординг, SUP, відпочинкові зони, також, банний комплекс Мартишів.
• Супермаркети, кафе, аптеки, ТРЦ, спортзал — все поруч
• Школи, садочки, медзаклади — у пішій доступності.

Запрошуємо на перегляд, для цього телефонуйте за вказаним номером телефону!
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
2 498 650 грн
Ежемесячный платеж:
38 561 грн/мес.
Увага!