Продажа 1-комнатной квартири Всеволода Змієнка вул.

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 43/-/17 кв. м., 12/25 этаж фото 11 комн. квартира, 43/-/17 кв. м., 12/25 этаж фото 21 комн. квартира, 43/-/17 кв. м., 12/25 этаж фото 31 комн. квартира, 43/-/17 кв. м., 12/25 этаж фото 41 комн. квартира, 43/-/17 кв. м., 12/25 этаж фото 5

Стоимость 64 500 $

Цена за м2: 1 500 $

Київ
Подільський
Виноградар мкр.
Всеволода Змієнка вул.

  • 1 ком

  • 43 / - / 17 м2

  • 12 / 25

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212875546
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 43
  • Кухня: 17
  • Этаж: 12
  • Этажей: 25
  • Лифт: есть

Описание

Продам власну однокімнатну квартиру в ЖК Варшавський-3, будинок 10.1.
12 поверх з 25, площа 43.52м2, вид на Ретровіль.
Поруч розвинута інфраструктура: ТРЦ Ретровіль, Нова Пошта, спортзали, купа магазинів та кафе. Будується метро.
Будинок введений в експлуатацію, можна отримувати ключі і починати ремонт. Будинок обладнаний електрогенератором.

Перепоступка
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
2 663 850 грн
Ежемесячный платеж:
41 111 грн/мес.