Продажа 2-комнатной квартири Василя Тютюнника вул. (Барбюса Анрі вул.), 39/2

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
2 комн. квартира, 108/62/15 кв. м., 7/23 этаж фото 12 комн. квартира, 108/62/15 кв. м., 7/23 этаж фото 22 комн. квартира, 108/62/15 кв. м., 7/23 этаж фото 32 комн. квартира, 108/62/15 кв. м., 7/23 этаж фото 42 комн. квартира, 108/62/15 кв. м., 7/23 этаж фото 5

Стоимость 341 869 $

Цена за м2: 3 165 $

Київ
Печерський
Нижній Печерськ мкр.
Василя Тютюнника вул. (Барбюса Анрі вул.), 39/2
м. Звіринецька

  • 2 ком

  • 108 / 62 / 15 м2

  • 7 / 23

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212875668
  • Количество комнат: 2
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 108
  • Жилая: 62
  • Кухня: 15
  • Этаж: 7
  • Этажей: 23
  • Лифт: нет

Описание

Пропонується до продажу стильна 2-кімнатна квартира в ЖК Trinity
Печерський район, вул. Василя Тютюника, 7 поверх з 23 — чудове поєднання висоти та комфорту проживання.

Площа і планування:
Загальна площа — простора і функціональна.

2 затишні спальні

Простора вітальня для приємного дозвілля

Кухня з виходом на засклену лоджію

2 санвузли (суміжні) — ідеально для сім’ї

Гардеробна та господарське приміщення — максимум зручності

Хол з вільним плануванням

Балкон — додатковий простір для відпочинку

Переваги ЖК Trinity:

Бізнес-клас з сучасною архітектурою

Цілодобова охорона, відеоспостереження

Підземний паркінг

Закрита територія, дитячі майданчики

Метро «Дружби народів» — 10 хв пішки

Поруч ТРЦ Ocean Plaza, ботсад, магазини, кафе

Квартира без оздоблення — дає вам повну свободу реалізувати дизайнерський проєкт вашої мрії. Простір легко адаптується під стиль мінімалізм, скандинавський чи лофт.

Є відеоогляд квартири — за запитом надішлемо!
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
14 119 189 грн
Ежемесячный платеж:
217 903 грн/мес.
Увага!