Продажа 1-комнатной квартири Железнодорожное шоссе, 45а

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 58/25/20 кв. м., 6/26 этаж фото 11 комн. квартира, 58/25/20 кв. м., 6/26 этаж фото 21 комн. квартира, 58/25/20 кв. м., 6/26 этаж фото 31 комн. квартира, 58/25/20 кв. м., 6/26 этаж фото 41 комн. квартира, 58/25/20 кв. м., 6/26 этаж фото 5

Стоимость 122 000 $

Цена за м2: 2 103 $

Київ
Печерський
Чорна Гора мкр.
Железнодорожное шоссе, 45а
м. Звіринецька

  • 1 ком

  • 58 / 25 / 20 м2

  • 6 / 26

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212875927
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 58
  • Жилая: 25
  • Кухня: 20
  • Этаж: 6
  • Этажей: 26
  • Лифт: есть

Описание

ЖК Nordica Residence. Вид на Новопечерские Липки
'Nordica Residence – це прогресивний житловий комплекс на Печерську, де кожна деталь продумана для комфорту та оптимізації вашого повсякденного життя. Створюючи затишок посеред столиці ми взяли за основу останні тенденції сучасної європейської архітектури та приділили особливу увагу елементам благоустрою та наповнення комплексу, щоб кожна деталь була комфортною. Основа нашого комплексу складається з раціональних та продуманих деталей, які впроваджені заради найважливішого - Вашого задоволення від життя. Проектуючи житловий комплекс «Nordica Residence», ми подбали про найголовніше - ваш комфорт і безпеку. Саме тому ми вирішили спроектувати внутрішній двір за принципом громадського простору – для людей, а не машин.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
5 038 600 грн
Ежемесячный платеж:
77 761 грн/мес.