Продажа 4-комнатной квартири Ломоносова ул., 52/3

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
4 комн. квартира, 126/88/18 кв. м., 5/13 этаж фото 14 комн. квартира, 126/88/18 кв. м., 5/13 этаж фото 24 комн. квартира, 126/88/18 кв. м., 5/13 этаж фото 34 комн. квартира, 126/88/18 кв. м., 5/13 этаж фото 44 комн. квартира, 126/88/18 кв. м., 5/13 этаж фото 5

Стоимость 144 500 $

Цена за м2: 1 147 $

Київ
Голосіївський
Теремки-2 мкр.
Ломоносова ул., 52/3
м. Виставковий центр

  • 4 ком

  • 126 / 88 / 18 м2

  • 5 / 13

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212875935
  • Количество комнат: 4
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 126
  • Жилая: 88
  • Кухня: 18
  • Этаж: 5
  • Этажей: 13
  • Лифт: есть

Описание

Продаж 4-кімнатної квартири в ЖК 'Ліко-Град' За адресою: вул. Юлії Зданівській 523, Голосіївський район
Простора квартира 125 м² — ідеальний варіант для великої родини!
Метро «Виставковий центр» – 12 хв пішки
3 спальні + велика вітальня 36 м²
Кухня – 18 м²
Ванна та окремий санвузол
2 засклені балкони
Поверх 5 з 19
Квартира частково мебльована, житловий стан.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
5 967 850 грн
Ежемесячный платеж:
92 102 грн/мес.