Продажа 1-комнатной квартири Березова вул., 45

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 22/-/5 кв. м., 4/4 этаж фото 11 комн. квартира, 22/-/5 кв. м., 4/4 этаж фото 21 комн. квартира, 22/-/5 кв. м., 4/4 этаж фото 31 комн. квартира, 22/-/5 кв. м., 4/4 этаж фото 41 комн. квартира, 22/-/5 кв. м., 4/4 этаж фото 5

Стоимость 43 800 $

Цена за м2: 1 991 $

Київ
Соломенский
Жуляни мкр.
Березова вул., 45

  • 1 ком

  • 22 / - / 5 м2

  • 4 / 4

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212875993
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: смежная
  • Студия: +
  • Общая площадь: 22
  • Кухня: 5
  • Этаж: 4
  • Этажей: 4
  • Лифт: нет

Описание

1 кім. затишна квартира 22/17/5 м2
Має повний якісний ремонт. Розташована на 4/4 пов. (не кутова)
Знаходиться в комфортабельному (комфорт класу) житловому комплексі PARKLAND, з концепцією життя (місто в місті) в Солом'янському р-ні м.Києва вул.Березова 45, що є орієнтовно 15 хвилин пішки до метро 'Васильківська'
Комфортним буде як проживання в самій квартирі, так і перебування на великій території самого житлового комплексу, у форматі рекреаційного відпочинку готельно-паркового типу, на закритій території під цілодобовою охороною, де є все необхідне для Вашого комфортного проживання, починаючи від відділень Укрпошти, Нової Пошти, також широкого спектра різноманітного дозвілля, кафе, ресторанів, супермаркетів, спортивних занять....
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
1 808 939 грн
Ежемесячный платеж:
27 917 грн/мес.