Продажа 5-комнатной квартири Драгомирова Михаила ул., 4

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
5 комн. квартира, 217/117/19 кв. м., 9/18 этаж фото 15 комн. квартира, 217/117/19 кв. м., 9/18 этаж фото 25 комн. квартира, 217/117/19 кв. м., 9/18 этаж фото 35 комн. квартира, 217/117/19 кв. м., 9/18 этаж фото 45 комн. квартира, 217/117/19 кв. м., 9/18 этаж фото 5

Стоимость 359 000 $

Цена за м2: 1 654 $

Київ
Печерський
Чорна Гора мкр.
Драгомирова Михаила ул., 4
м. Звіринецька

  • 5 ком

  • 217 / 117 / 19 м2

  • 9 / 18

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212876490
  • Количество комнат: 5
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 217
  • Жилая: 117
  • Кухня: 19
  • Этаж: 9
  • Этажей: 18
  • Лифт: есть

Описание

Простора квартира площею 218 кв.м.
Вул. Андрія Верхогляда (Драгомирова), 4, у доступі вся інфраструктура Новопечерських
Липок. Піша доступність до Ботанічного саду ім.Гришка.

Утеплений 18-поверховий будинок, спецпроект 2001 року. Закритий двір із великою парковкою для мешканців (шлагбаум), консьєрж. Є укриття.

Повністю готова до заселення. Якісний ремонт, вся сантехніка і меблі (Італія).
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
14 826 699 грн
Ежемесячный платеж:
228 822 грн/мес.