Продажа 1-комнатной квартири Патриса Лумумбы ул., 12

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 62/34/27 кв. м., 23/33 этаж фото 11 комн. квартира, 62/34/27 кв. м., 23/33 этаж фото 21 комн. квартира, 62/34/27 кв. м., 23/33 этаж фото 31 комн. квартира, 62/34/27 кв. м., 23/33 этаж фото 41 комн. квартира, 62/34/27 кв. м., 23/33 этаж фото 5

Стоимость 350 000 $

Цена за м2: 5 645 $

Київ
Печерський
Нижній Печерськ мкр.
Патриса Лумумбы ул., 12
м. Звіринецька

  • 1 ком

  • 62 / 34 / 27 м2

  • 23 / 33

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212876618
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 62
  • Жилая: 34
  • Кухня: 27
  • Этаж: 23
  • Этажей: 33
  • Лифт: есть

Описание

ЖК 'TARYAN TOWERS'
2 Вежа
Вул. Іоанна Павла ll 12
Печерський р-н

Площа - 61.6м2
Поверх - 23
Поверховість - 33
Висота стелі - 3 м
Вартість: 270000 євро

Чудова квартира, з якісним дизайнерським ремонтом! Сучасний дизайн, надійні матеріали.
Планування:
- Простора кухня-студія
- спальня
- санвузол
- Гардеробна

У квартирі виконаний високоякісний ремонт із дорогих закордонних матеріалів
Техніка Bosch, сантехніка Grohe, Villleroy&Boch,

Для Taryan Towers спроєктовано лайфстайл-курорт TSARSKY, до якого входить спортивна зала із зоною спа, саунами, хамамом, соляною кімнатою. Родзинка спортивного комплексу - 2 басейни: відкритий басейн із зоною відпочинку та шезлонгами на даху стилобатної частини, а критий 25-метровий басейн у фітнес-клубі. Якщо полюбляєте тренування з високою інтенсивністю - за кілька хвилин ходьби спортивна зала Crossfit Banda.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
14 454 999 грн
Ежемесячный платеж:
223 085 грн/мес.