Продажа 1-комнатной квартири Березова вул., 44

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 24/-/4 кв. м., 1/4 этаж фото 11 комн. квартира, 24/-/4 кв. м., 1/4 этаж фото 21 комн. квартира, 24/-/4 кв. м., 1/4 этаж фото 31 комн. квартира, 24/-/4 кв. м., 1/4 этаж фото 41 комн. квартира, 24/-/4 кв. м., 1/4 этаж фото 5

Стоимость 34 160 $

Цена за м2: 1 423 $

Київ
Соломенский
Жуляни мкр.
Березова вул., 44
м. Васильківська

  • 1 ком

  • 24 / - / 4 м2

  • 1 / 4

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212876857
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: смежная
  • Студия: +
  • Общая площадь: 24
  • Кухня: 4
  • Этаж: 1
  • Этажей: 4
  • Лифт: нет

Описание

Смарт квартира в ЖК Паркленд, за адресою Березова 44, Солом'янський р-н. Площа квартири 24.4кв, поверх 1/4. Будинок 2021р, стан після будівельників. Комплекс закритого типу з розвиненою інфраструктурою, магазини , аптеки, пошта, зупинка автотранспорту відразу за межами території,метро 15-20хв в залежності від ходьби Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
1 410 808 грн
Ежемесячный платеж:
21 773 грн/мес.