Продажа 4-комнатной квартири Патриса Лумумбы ул., 6/1

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
4 комн. квартира, 233/78/79 кв. м., 19/22 этаж фото 14 комн. квартира, 233/78/79 кв. м., 19/22 этаж фото 24 комн. квартира, 233/78/79 кв. м., 19/22 этаж фото 34 комн. квартира, 233/78/79 кв. м., 19/22 этаж фото 44 комн. квартира, 233/78/79 кв. м., 19/22 этаж фото 5

Стоимость 1 200 000 $

Цена за м2: 5 150 $

Київ
Печерський
Нижній Печерськ мкр.
Патриса Лумумбы ул., 6/1

  • 4 ком

  • 233 / 78 / 79 м2

  • 19 / 22

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212876923
  • Количество комнат: 4
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 233
  • Жилая: 78
  • Кухня: 79
  • Этаж: 19
  • Этажей: 22
  • Лифт: есть

Описание

вулиця Іоанна Павла II, 6/1монолітно-каркасний, 2013Продаж нового пентхаусу в ЖК Бульвар Фонтанів, вул. І.Павла ІІ, будинок 6/1. Площа 233/79 м. 19/22 поверх. В квартирі є велика кухня, простора вітальня , 3 спальні , 3 санвузли, пральна кімната, гардероб, велика облаштована тераса 23 м. На терасі встановлено хозблок, де розташовані фільтри для води, великий бойлер на 1000 л, теплонасоси.
Квартира 3 стороння з гарним краєвидом. Дизайнерський дорогий еко ремонт -використовивались натуральні дерево та камінь, з меблями та технікою. Є 2 паркомісця поруч в підземному паркінгу.
Також встановлено генератор в будинку на випадок блекауту.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
49 560 000 грн
Ежемесячный платеж:
764 865 грн/мес.