Продажа 4-комнатной квартири Коновальца Евгения ул. (Щорса), 32б

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
4 комн. квартира, 192/109/15 кв. м., 17/17 этаж фото 14 комн. квартира, 192/109/15 кв. м., 17/17 этаж фото 24 комн. квартира, 192/109/15 кв. м., 17/17 этаж фото 34 комн. квартира, 192/109/15 кв. м., 17/17 этаж фото 44 комн. квартира, 192/109/15 кв. м., 17/17 этаж фото 5

Стоимость 240 000 $

Цена за м2: 1 250 $

Київ
Печерський
Нижній Печерськ мкр.
Коновальца Евгения ул. (Щорса), 32б
м. Печерська

  • 4 ком

  • 192 / 109 / 15 м2

  • 17 / 17

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212877050
  • Количество комнат: 4
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 192
  • Жилая: 109
  • Кухня: 15
  • Этаж: 17
  • Этажей: 17
  • Лифт: есть

Описание

Коновальця (Щорса) 32б
ЖК Митець

5 кімнат 4 спальні

Пентхаус в двох ярусах з двома окремими входами
16 і 17 поверхи з 17

16 поверх - велика вітальня, кухня з балконом, спальня і 2 санвузли. Гостьовий і другий з джакузі і теплим полом

17 поверх - 3 спальні ,санвузол з душовою кабіною

Ліфт працює від гегенратора.
Закрита парковка. В’їзд на територію комплексу через шлакбаум Конс’єж

В пішохідній близькості станції метро Печерська і Палац Україна.

У дворі затишний сквер і дитячий майданчик

В будинку маємо спортивний і танцювальний зали студію масажу атмосферні кав’ярні магазин

Поруч КНУКім ,відділення банку, офісні центри, лікарня, поліклініка, рестроани
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
9 912 000 грн
Ежемесячный платеж:
152 973 грн/мес.