Продажа 4-комнатной квартири Срибнокильская ул., 1

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
4 комн. квартира, 138/85/17 кв. м., 27/28 этаж фото 14 комн. квартира, 138/85/17 кв. м., 27/28 этаж фото 24 комн. квартира, 138/85/17 кв. м., 27/28 этаж фото 34 комн. квартира, 138/85/17 кв. м., 27/28 этаж фото 44 комн. квартира, 138/85/17 кв. м., 27/28 этаж фото 5

Стоимость 105 000 $

Цена за м2: 761 $

Київ
Дарницький
Позняки мкр.
Срибнокильская ул., 1
м. Позняки

  • 4 ком

  • 138 / 85 / 17 м2

  • 27 / 28

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212877530
  • Количество комнат: 4
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 138
  • Жилая: 85
  • Кухня: 17
  • Этаж: 27
  • Этажей: 28
  • Лифт: есть

Описание

Пропонується простора 4-кімнатна квартира «під ремонт».
Площею 138 м², 27-й поверх із панорамними видами на Київ.
28 поверх - офіси

ЖК « Корона», вул. Срібнокільська 1
Метро Позняки

Будинок 2008 року з підземним паркінгом та чотирма ліфтами.

Формат — під ремонт: як для сімейного життя, так і для реалізації власного проєкту з переплануванням.

Чому це можливість:
• ціна за метр — одна з найбільш ліквідних на ринку;
• популярна локація, де завжди є попит;
• сегмент просторих квартир без ремонту на вторинному ринку — дуже обмежений;
• стратегічний варіант для інвестора, який хоче зберегти та примножити капітал.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
4 336 500 грн
Ежемесячный платеж:
66 925 грн/мес.