Продажа 2-комнатной квартири Коновальца Евгения ул. (Щорса), 30

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
2 комн. квартира, 94/31/37 кв. м., 25/26 этаж фото 12 комн. квартира, 94/31/37 кв. м., 25/26 этаж фото 22 комн. квартира, 94/31/37 кв. м., 25/26 этаж фото 32 комн. квартира, 94/31/37 кв. м., 25/26 этаж фото 42 комн. квартира, 94/31/37 кв. м., 25/26 этаж фото 5

Стоимость 237 150 $

Цена за м2: 2 523 $

Київ
Печерський
Нижній Печерськ мкр.
Коновальца Евгения ул. (Щорса), 30
м. Печерська

  • 2 ком

  • 94 / 31 / 37 м2

  • 25 / 26

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212877777
  • Количество комнат: 2
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 94
  • Жилая: 31
  • Кухня: 37
  • Этаж: 25
  • Этажей: 26
  • Лифт: есть

Описание

ЖК Maxima Residence
До вашої уваги пропонується простора Дворівнева 2-кімнатна квартира з роздільним плануванням, загальною площею 94.86 м², розташована на 25-му поверсі.
Квартирний стан 'після будівельників' підготовлена до ремонту.

У вартість входить:
монтаж та підключення інженерних систем;
облаштування автономного опалення в квартирі;
встановлення необхідних лічильників;
підведення інженерних мереж (без внутрішньої розводки);
Інфраструктура району на найвищому рівні:
усе необхідне в пішій доступності;
дитячі майданчики, дитсадки, декілька загальноосвітніх шкіл, гімназія, вищі навчальні заклади;
ресторани, супермаркети;
станція метро Печерська 600 метрів.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
9 794 295 грн
Ежемесячный платеж:
151 156 грн/мес.