Продажа 3-комнатной квартири Коллекторная ул., 3

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
3 комн. квартира, 62/-/8 кв. м., 5/5 этаж фото 13 комн. квартира, 62/-/8 кв. м., 5/5 этаж фото 23 комн. квартира, 62/-/8 кв. м., 5/5 этаж фото 33 комн. квартира, 62/-/8 кв. м., 5/5 этаж фото 43 комн. квартира, 62/-/8 кв. м., 5/5 этаж фото 5

Стоимость 55 800 $

Цена за м2: 900 $

Київ
Дарницький
Бортничі мкр.
Коллекторная ул., 3
м. Бориспільська

  • 3 ком

  • 62 / - / 8 м2

  • 5 / 5

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212877977
  • Количество комнат: 3
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 62
  • Кухня: 8
  • Этаж: 5
  • Этажей: 5
  • Лифт: нет

Описание

Продаж 3-кімнатної квартири у Дарницькому районі – вул. Колекторна, 3

- Загальна площа 62 м²
- Поверх: 5/5
- Планування: 3 роздільні кімнати, кухня, роздільний санвузол, балкон. Квартира двостороння.

Загальний стан квартири - можна проживати або під ремонт, залежно від побажань нового власника. Будинок газифікований, встановлена газова плита.

Зручне розташування:

- Метро Бориспільська - 10 хвилин пішки
- Метро Вирлиця - 20 хвилин пішки
- Також у пішій доступності: озеро Вирлиця, парк Партизанської слави, хвойний ліс, магазини, аптеки, 2 школи та ліцей, дитячий садок.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
2 304 540 грн
Ежемесячный платеж:
35 566 грн/мес.