Продажа 5-комнатной квартири Воздухофлотский просп., 56г

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
5 комн. квартира, 139/73/18 кв. м., 23/24 этаж фото 15 комн. квартира, 139/73/18 кв. м., 23/24 этаж фото 25 комн. квартира, 139/73/18 кв. м., 23/24 этаж фото 35 комн. квартира, 139/73/18 кв. м., 23/24 этаж фото 45 комн. квартира, 139/73/18 кв. м., 23/24 этаж фото 5

Стоимость 215 000 $

Цена за м2: 1 547 $

Київ
Соломенский
Чоколівка мкр.
Воздухофлотский просп., 56г

  • 5 ком

  • 139 / 73 / 18 м2

  • 23 / 24

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212878104
  • Количество комнат: 5
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 139
  • Жилая: 73
  • Кухня: 18
  • Этаж: 23
  • Этажей: 24
  • Лифт: есть

Описание

Продається дворівнева 5-кімнатна квартира в ЖК OKLAND, будинок №1, секція 1 (Солом’янський район, м. Київ)

Простора квартира без ремонту, розташована на 23–24 поверсі. Не кутова.

Загальна площа: 139,49 м²

Житлова площа: 73,38 м²

Кухня-їдальня: 18,14 м²

Кількість кімнат: 5

Санвузлів: 2

Туалетів: 2

Лоджії: 2 (засклені)

Є гардеробна кімната

ЖК OKLAND — сучасний житловий комплекс комфорт-класу у Солом’янському районі столиці. Концепція проєкту — створити простір для життя з акцентом на комфорт, безпеку та доступ до інфраструктури. Комплекс має дитячі зони, паркінг, поруч розташовані магазини, школи, зупинки транспорту.

Квартира з чистим плануванням — ідеальний варіант для втілення індивідуального дизайн-проєкту.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
8 879 500 грн
Ежемесячный платеж:
137 038 грн/мес.