Продажа 2-комнатной квартири Днепровская Набережная, 17в

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
2 комн. квартира, 89/-/33 кв. м., 2/28 этаж фото 12 комн. квартира, 89/-/33 кв. м., 2/28 этаж фото 22 комн. квартира, 89/-/33 кв. м., 2/28 этаж фото 32 комн. квартира, 89/-/33 кв. м., 2/28 этаж фото 42 комн. квартира, 89/-/33 кв. м., 2/28 этаж фото 5

Стоимость 118 000 $

Цена за м2: 1 326 $

Київ
Дарницький
Позняки мкр.
Днепровская Набережная, 17в
м. Осокорки

  • 2 ком

  • 89 / - / 33 м2

  • 2 / 28

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212878612
  • Количество комнат: 2
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 89
  • Кухня: 33
  • Этаж: 2
  • Этажей: 28
  • Лифт: нет

Описание

Продається 2к квартира у ЖК Берег Дніпра, Дніпровська набережна, 17в, Дарницький р-н.
Проект від надійного забудовника РІЄЛ.

Загальна площа квартири 89.31 м², кухня-студія – 33.58 м², поверх – 2/28. Вікна виходять у двір та на Дніпровську набережну (південний захід та південний схід).

Відмінний варіант для життя та оренди. Автономне опалення у будинку, закрита територія від автомобілів, стоянка та підземний паркінг, панорамне скління.

Поблизу ЖК:
• ТРЦ River Mall, ЖК Great з величезною та відкритою територією,
• Супермаркети та магазини: 'Novus', 'Metro Cash&Carry', 'Сільпо', 'Білла';
• Дитячі садки: «МаліКульки», «Ладушки», «Райдуга», «Райдуга»;
• Школи: Dec School, №111, №329, №62, №314;
• Яхт-клуб 'Рів'єра', ресторани: 'Pesto Cafe', 'Villa Riviera restaurant', 'TORO BLANCO grill&wine', 'il Molino';
• Медицина: Клініка Доброго лікаря, Into-Sana.

До найближчої станції метро 'Осокорки' – лише 4 хвилини їзди на авто. Поблизу ЖК знаходяться зупинки маршруток та автобусів.
Будинок введено в експлуатацію!
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
4 873 400 грн
Ежемесячный платеж:
75 211 грн/мес.
Увага!