Продажа 4-комнатной квартири Вышгородская ул., 45б1

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
4 комн. квартира, 175/85/30 кв. м., 22/26 этаж фото 14 комн. квартира, 175/85/30 кв. м., 22/26 этаж фото 24 комн. квартира, 175/85/30 кв. м., 22/26 этаж фото 34 комн. квартира, 175/85/30 кв. м., 22/26 этаж фото 44 комн. квартира, 175/85/30 кв. м., 22/26 этаж фото 5

Стоимость 262 000 $

Цена за м2: 1 497 $

Київ
Подільський
Вітряні Гори мкр.
Вышгородская ул., 45б1

  • 4 ком

  • 175 / 85 / 30 м2

  • 22 / 26

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212878885
  • Количество комнат: 4
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 175
  • Жилая: 85
  • Кухня: 30
  • Этаж: 22
  • Этажей: 26
  • Лифт: есть

Описание

Продам 4-х кімнатну квартиру на вулиці Вишгородська, будинок 45 «Б/1».
ЖК «Паркове місто». Новобудова бізнес-класу від UPD та Kan Development 🏗️🏢.
Куренівка. Пріорка.
В квартирі виконано дизайнерский ремонт з використанням якісних та дорогих матеріалів 🤎. Робили для себе💝.
Планування: простора кухня 🍽️ з панорамними вікнами та заселеним балконом 🌇, панормна вітальня 🌃🛋️з гардеробною 👔, майстер-спальня 🛌 теж зі своїм гардеробом 👗 і заскленим балконом, дитяча кімната повністю облаштована для дівчинки 👧, та ще одна дитяча для хлопчика 🧒 або під робочий кабінет 👩‍💻, 2 окремих с/в (один з ванною 🛁, а другий з душовою кабіною 🚿) та коридор з великою панорамною лоджією 🌆, де також можна облаштувати або зону відпочинку 🧘🏻‍♀️ , або робоче місце 🧑🏻‍💻.
Квартира продається з всіма меблями і якісною дорогою технікою (два інверторних кондиціонера, посудомийна машинка, духовка Siemens з функцією мікрохвильовки), які є на фотографіях.
Підлога і всі міжкімнатні двері 🚪виготовлені з натурального дерева 🌳 . Є підігрів в зонах, де плитка.
Чудове рішення для сім’ї з дітьми 👩🏻‍🤝‍👨🏼👧🧒!
У будинку є консьержка 💁‍♀️, підземний паркінг 🅿️ -укриття та відкрита стоянка, а в 10 хвилинах пішки гаражний кооператив. Можливий окремий продаж двух паркомість 🚙🚗 до «пакету» з квартирою.
«Паркове місто» — це комплекс закритого типу з розвиненим благоустроєм, як внутрішньої території забудови, так і ландшафтного парку 🌲🪨🌺 із каскадом озер 🦢🦆і цінними породами дерев 🌳, що прилягає до території «Пам’ятки природи «Крістерова Гірка» 🌾. Поєднання переваг проживання за містом у безпосередній близькості із природним оазисом і переваг комфорту міського середовища, є основою цієї концепції.