Продажа 2-комнатной квартири Львовская ул., 15

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
2 комн. квартира, 83/32/36 кв. м., 3/26 этаж фото 12 комн. квартира, 83/32/36 кв. м., 3/26 этаж фото 22 комн. квартира, 83/32/36 кв. м., 3/26 этаж фото 32 комн. квартира, 83/32/36 кв. м., 3/26 этаж фото 42 комн. квартира, 83/32/36 кв. м., 3/26 этаж фото 5

Стоимость 222 000 $

Цена за м2: 2 675 $

Київ
Святошинський
Святошино мкр.
Львовская ул., 15
м. Святошин

  • 2 ком

  • 83 / 32 / 36 м2

  • 3 / 26

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212879043
  • Количество комнат: 2
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 83
  • Жилая: 32
  • Кухня: 36
  • Этаж: 3
  • Этажей: 26
  • Лифт: есть

Описание

Продається двокімнатна квартира (83 м2) з ексклюзивним ремонтом в ЖК «Святобор» в м. Києві по вул. Львівській, б. 15 (ст. метро 'Житомирська' та ст. метро «Святошино» – 10 хвилин пішки)

Площа: 83,4 м2/32м2/31 м2

Поверх: 3/26

В продажу є зручне паркомісце в підземному паркінгу, продається окремо

Квартира пройшла індивідуальне перепланування та на сьогодні розділена на такі приміщення:
- кухня вітальня: 36 м2
- спальня та гардероб: 13,7 м2
- дитяча: 13,96 м2
- кабінет: 3,75 м2
- ванна: 3.89 м2
- туалет: 1.19 м2
- коридор: 5.63 м2
- балкон: 4.02 м2
Ремонт робився по деталізованому дизайну-проекту та на сьогоднішній день майже повністю завершено.
Дизайн проект з повним плануванням демонтажу/монтажу стін, електропроводки, води, теплих полів, опалення, кондиціонування, вентиляції та інше буде передано новому власнику. Є контакти майстрів які робили ремонт.

Більш детально про ремонт:
- Стіни та стеля: вирівняні гіпсокартоном з мінватою для шумоізоляції.
- Підлога: керамограніт з теплою підлогою
- Електроенергія: окрема підводка на кожну групу
- Водопостачання: встановлена система аварійного відключення води на випадок затоплення. В ванній кімнаті по проекту бойлер, що буде забезпечувати і ванну і кухню.
- Освітлення: трекінгове та точкове
- Міжкімнатні двері: скритого монтажу
- Вхідні двері: броньовані, клас захисту 3
- Опалення: майже всюди теплі поли, батареї та внутрішньо підлоговий калорифер під балконним блоком.