Продажа 1-комнатной квартири Антоновича ул. (Горького), 136

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 54/16/20 кв. м., 28/33 этаж фото 11 комн. квартира, 54/16/20 кв. м., 28/33 этаж фото 21 комн. квартира, 54/16/20 кв. м., 28/33 этаж фото 31 комн. квартира, 54/16/20 кв. м., 28/33 этаж фото 41 комн. квартира, 54/16/20 кв. м., 28/33 этаж фото 5

Стоимость 159 123 $

Цена за м2: 2 947 $

Київ
Голосіївський
Нова забудова мкр.
Антоновича ул. (Горького), 136
м. Палац Україна

  • 1 ком

  • 54 / 16 / 20 м2

  • 28 / 33

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212880057
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 54
  • Жилая: 16
  • Кухня: 20
  • Этаж: 28
  • Этажей: 33
  • Лифт: есть

Описание

🏙 Продаж видової квартири у ЖК бізнес-класу A136 Highlight Tower

📍 Київ, Голосіївський район, вул. Антоновича, 136
🚇 Поруч метро «Палац Україна» та «Либідська»

🏠 Про квартиру
• Площа: 54,83 м²
• Поверх: 28-й з 33
• Планування: простора кухня-студія 20,26 м², окрема спальня, гардеробна, 1 санвузол, лоджія
• Особливості: панорамні вікна з алюмінієвими профілями, висота стелі 3 м, вільне планування від забудовника
• Стан: від будівельників — готова для реалізації власного дизайнерського проєкту

🏢 Про ЖК A136 Highlight Tower
Комплекс бізнес-класу з високим рівнем сервісу, який нагадує 5-зірковий готель:
Консьєрж-сервіс 24/7 (доставка, клінінг, вирішення побутових питань)
Room-сервіс як у готелях
SPA-зона: спортзал, масажні кабінети, сауни
Дві лаунж-тераси для мешканців
Дитяча кімната
Системи Touch ID на вході
5 швидкісних ліфтів (2,5 м/с), прямий доступ у підземний паркінг
Автомобілі преміум-класу для використання резидентами

🌍 Локація
Поруч ТРЦ Ocean Plaza, Палац «Україна», ЖК «Французький квартал 2»
Метро «Палац Україна» та «Либідська» в пішій доступності
Ресторани, кав’ярні, салони краси, клініки, фітнес-клуби — все поряд
Освітня інфраструктура: дитячі садки та школи у кроковій доступності
Зелені зони та парки для відпочинку

💡 Переваги:
Сучасний будинок бізнес-класу у самому центрі Києва
Простора квартира з панорамними видами
Ідеальна інвестиція під власне житло або для преміум-оренди
Подробнее