Продажа 1-комнатной квартири Максимовича Михаила ул. (Трутенко Онуфрия), 32

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 42/13/17 кв. м., 19/23 этаж фото 11 комн. квартира, 42/13/17 кв. м., 19/23 этаж фото 21 комн. квартира, 42/13/17 кв. м., 19/23 этаж фото 31 комн. квартира, 42/13/17 кв. м., 19/23 этаж фото 41 комн. квартира, 42/13/17 кв. м., 19/23 этаж фото 5

Стоимость 2 511 200 грн

Цена за м2: 59 790 грн

Київ
Голосіївський
Теремки-2 мкр.
Максимовича Михаила ул. (Трутенко Онуфрия), 32

  • 1 ком

  • 42 / 13 / 17 м2

  • 19 / 23

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212880397
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 42
  • Жилая: 13
  • Кухня: 17
  • Этаж: 19
  • Этажей: 23
  • Лифт: есть

Описание

Найдешевша однокімнатна квартира 42.8м2 в сучасному ЖК 'LIKO-GRAD Perfect Town',
Голосіївський район. 5 будинок! Здача травень 2026 року.

Однокімнатна квартира 42.8 м2 , розташована в 5 будинку, на 19 поверсі, дуже тепла і світла, вікна виходять на південь, звідки відкривається красивий вид на захід сонця.

Інфраструктура району вся нова, тому контингент і рівень життя буде відповідним. Сучасне поєднання природи та можливості комфорту в плані вибору шкіл, садочків та магазинів (всередні ЖК відкрилось 'Сільпо' та введено в експлуатацію паркінг на 322 парко-місця), поряд є 'Auchan', 'АТБ', 'NOVUS', 'Sport Life', маса кавʼярень, салонів краси та інших обʼєктів для дозвілля! Також поряд є озера!

Піший доступ до метро 'Васильківська'(15 хвилин) буде ще однією перевагою, а також ВДНГ з великою кількістю місць для відпочинку, активних розваг та величезним парком.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
2 511 200 грн
Ежемесячный платеж:
38 755 грн/мес.