Продажа 1-комнатной квартири Дегтярная ул., 20б

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 65/22/14 кв. м., 7/7 этаж фото 11 комн. квартира, 65/22/14 кв. м., 7/7 этаж фото 21 комн. квартира, 65/22/14 кв. м., 7/7 этаж фото 31 комн. квартира, 65/22/14 кв. м., 7/7 этаж фото 41 комн. квартира, 65/22/14 кв. м., 7/7 этаж фото 5

Стоимость 141 960 $

Цена за м2: 2 184 $

Київ
Подільський
Поділ мкр.
Дегтярная ул., 20б
м. Контрактова площа

  • 1 ком

  • 65 / 22 / 14 м2

  • 7 / 7

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212880443
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 65
  • Жилая: 22
  • Кухня: 14
  • Этаж: 7
  • Этажей: 7
  • Лифт: нет

Описание

Воздвиженка, вул. Дегтярна, 20-Б, ЖК Поділ Град, 22й будинок.

🌿 Простора 1-кімнатна квартира, 65,5 м²
📍 7-й поверх, є ліфт.
• Житлова площа – 22 м²
• Кухня – 13 м²
• Вікна та відкритий балкон виходять у зелений внутрішній двір із краєвидом на Андріївську церкву.

Стан: під ремонт / під оздоблення.
Газ у будинку, можливість незалежного опалення.
Ненесучі стіни дозволяють створити власний дизайнерський простір.

✨ Воздвиженка — це не просто локація.
Це тиша історичного Подолу, зелень затишних двориків, аромат кави з вуличних кав’ярень і відчуття, що живеш у самому серці Києва, але в атмосфері спокою та стилю.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
5 862 948 грн
Ежемесячный платеж:
90 483 грн/мес.