Продажа 1-комнатной квартири Максимовича Михаила ул. (Трутенко Онуфрия), 28д

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 37/15/14 кв. м., 14/16 этаж фото 11 комн. квартира, 37/15/14 кв. м., 14/16 этаж фото 21 комн. квартира, 37/15/14 кв. м., 14/16 этаж фото 31 комн. квартира, 37/15/14 кв. м., 14/16 этаж фото 41 комн. квартира, 37/15/14 кв. м., 14/16 этаж фото 5

Стоимость 99 750 $

Цена за м2: 2 696 $

Київ
Голосіївський
Голосіїв мкр.
Максимовича Михаила ул. (Трутенко Онуфрия), 28д
м. Васильківська

  • 1 ком

  • 37 / 15 / 14 м2

  • 14 / 16

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212880749
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 37
  • Жилая: 15
  • Кухня: 14
  • Этаж: 14
  • Этажей: 16
  • Лифт: есть

Описание

Продається затишна однокімнатна квартира з кухнею-студією у ЖК “Нова Англія”, будинок Честер (введено в експлуатацію у 2020 р., податок мінімальний)

Квартира повністю мебльована та обладнана сучасною технікою — готова до комфортного проживання без додаткових вкладень. Просторе планування з кухнею-студією створює світлий і функціональний простір, де приємно жити й відпочивати.

ЖК 'Нова Англія' — один із найстильніших і найбільш затишних житлових комплексів Києва з концепцією закритого британського містечка. Територія охороняється, має відеоспостереження та контроль доступу. Усередині — власні зелені алеї, дитячі та спортивні майданчики, підземний і гостьовий паркінг.

На території комплексу працюють супермаркети, кав'ярні, салони краси, спортклуби, відділення банків, аптеки, поруч дитячий садочок, школа. У пішій доступності станція метро Васильківська. Зручна транспортна розв’язка забезпечує швидкий виїзд у будь-який район міста.

Квартира стане ідеальним варіантом як для життя, так і для інвестиції з подальшою орендою.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
4 119 674 грн
Ежемесячный платеж:
63 579 грн/мес.
Увага!