Продажа 4-комнатной квартири вул. Андрія Верхогляда (Михайла Драгомирова), 16

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
4 комн. квартира, 144/-/35 кв. м., 16/22 этаж фото 14 комн. квартира, 144/-/35 кв. м., 16/22 этаж фото 24 комн. квартира, 144/-/35 кв. м., 16/22 этаж фото 34 комн. квартира, 144/-/35 кв. м., 16/22 этаж фото 44 комн. квартира, 144/-/35 кв. м., 16/22 этаж фото 5

Стоимость 438 000 $

Цена за м2: 3 042 $

Київ
Печерський
Чорна Гора мкр.
вул. Андрія Верхогляда (Михайла Драгомирова), 16
м. Звіринецька

  • 4 ком

  • 144 / - / 35 м2

  • 16 / 22

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212881441
  • Количество комнат: 4
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 144
  • Кухня: 35
  • Этаж: 16
  • Этажей: 22
  • Лифт: есть

Описание

Продаж елегантної функціональної 4-к квартири в елітному ЖК «Новопечерські Липки»
Ідеальний варіант для родини з дітьми.
вул. А. Верхогляда (Драгомірова), 16
16 поверх з 30
В будинку встановлений генератор на ліфт, насоси на опалення та воду.
Площа 146 кв.м. Висота стелі - 3 метри
Функціональне планування:
- Кухня-вітальня з панорамними вікнами й виходом на балкон
- Майстер спальня зі своїм санвузлом з вікном (ванна та душова кабіна)
- Дві спальні
- Гостьовий санвузол (душова кабіна)
В квартирі зроблено якісний ремонт (косметика за бажанням нового власника)
Є можливість придбати паркінг

ЖК «Новопечерські Липки» - це комплекс преміум сегменту з 31 будинку, в якому є все необхідне для життя: SPA фітнес-центр із басейном, спорткомплекс для футболу, баскетболу та великого тенісу, британська школа, дитячий садок, ігрова, спортивна площадка, третина території - ландшафтний парк, ресторани, салони краси, відділення банків, супермаркет.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
18 089 400 грн
Ежемесячный платеж:
279 175 грн/мес.
Увага!

Почему нужно работать с нами