Продажа 1-комнатной квартири вул. Андрія Верхогляда (Михайла Драгомирова), 4б

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 48/15/22 кв. м., 24/30 этаж фото 11 комн. квартира, 48/15/22 кв. м., 24/30 этаж фото 21 комн. квартира, 48/15/22 кв. м., 24/30 этаж фото 31 комн. квартира, 48/15/22 кв. м., 24/30 этаж фото 41 комн. квартира, 48/15/22 кв. м., 24/30 этаж фото 5

Стоимость 170 000 $

Цена за м2: 3 542 $

Київ
Печерський
Чорна Гора мкр.
вул. Андрія Верхогляда (Михайла Драгомирова), 4б
м. Звіринецька

  • 1 ком

  • 48 / 15 / 22 м2

  • 24 / 30

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212881520
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 48
  • Жилая: 15
  • Кухня: 22
  • Этаж: 24
  • Этажей: 30
  • Лифт: есть

Описание

Продається квартира в ЖК «Delmar»
24 поверх | 48.5 м² |

Переваги квартири:
просторе планування та панорамні вікна з краєвидом на місто;
якісний паркет, дизайнерський ремонт у стилі minimalism;
м’який модульний диван, затишна зона відпочинку;
сучасна кухня та обідня зона з дизайнерськими меблями;
продумане освітлення (споти та підвісні світильники);
абсолютно нові меблі та техніка преміум-класу.

Про ЖК:
Delmar — житловий комплекс бізнес-класу з цілодобовою охороною, сучасним лобі, підземним паркінгом та власною інфраструктурою.
Локація:
Ідеальне розташування — поряд станція метро, ТРЦ, ресторани, фітнес-центри та парки для відпочинку.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
7 020 999 грн
Ежемесячный платеж:
108 355 грн/мес.