Продажа 3-комнатной квартири Глубочицкая ул.

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
3 комн. квартира, 75.5 / 35.5 / 21.2 м? кв. м., 9/22 этаж фото 13 комн. квартира, 75.5 / 35.5 / 21.2 м? кв. м., 9/22 этаж фото 23 комн. квартира, 75.5 / 35.5 / 21.2 м? кв. м., 9/22 этаж фото 33 комн. квартира, 75.5 / 35.5 / 21.2 м? кв. м., 9/22 этаж фото 43 комн. квартира, 75.5 / 35.5 / 21.2 м? кв. м., 9/22 этаж фото 53 комн. квартира, 75.5 / 35.5 / 21.2 м? кв. м., 9/22 этаж фото 63 комн. квартира, 75.5 / 35.5 / 21.2 м? кв. м., 9/22 этаж фото 73 комн. квартира, 75.5 / 35.5 / 21.2 м? кв. м., 9/22 этаж фото 83 комн. квартира, 75.5 / 35.5 / 21.2 м? кв. м., 9/22 этаж фото 93 комн. квартира, 75.5 / 35.5 / 21.2 м? кв. м., 9/22 этаж фото 103 комн. квартира, 75.5 / 35.5 / 21.2 м? кв. м., 9/22 этаж фото 113 комн. квартира, 75.5 / 35.5 / 21.2 м? кв. м., 9/22 этаж фото 123 комн. квартира, 75.5 / 35.5 / 21.2 м? кв. м., 9/22 этаж фото 133 комн. квартира, 75.5 / 35.5 / 21.2 м? кв. м., 9/22 этаж фото 143 комн. квартира, 75.5 / 35.5 / 21.2 м? кв. м., 9/22 этаж фото 153 комн. квартира, 75.5 / 35.5 / 21.2 м? кв. м., 9/22 этаж фото 163 комн. квартира, 75.5 / 35.5 / 21.2 м? кв. м., 9/22 этаж фото 173 комн. квартира, 75.5 / 35.5 / 21.2 м? кв. м., 9/22 этаж фото 18

Стоимость 149 900 $

Цена за м2: 1 985 $

Київ
Шевченківський
Лук'янівка мкр.
Глубочицкая ул.

  • 3 ком

  • 75.5 / 35.5 / 21.2 м? м2

  • 9 / 22

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212881959
  • Количество комнат: 3
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 75
  • Жилая: 35
  • Кухня: 21
  • Этаж: 9
  • Этажей: 22
  • Лифт: есть

Описание

Глибочицька вул., 13-6
Власник 3х- кімнатна квартира 75,5 кв з практичным плануванням Місцезнаходження ЖК «Львівський квартал» вул. Глибочицька, 13, Шевченківський район, правий берег м. Київа. Ремонт в квартирі виконаний з якісних матеріалів. Квартира має велику кухню-студію, дві непрохідні спальні, окрему гардеробну кімнату та суміжний санвузол. Многофункціональна зручна кухня не займає простір кухні-студії. Кухня виконана на замовлення з стільницею із камню, з дорогим, якісним профілем та фурнітурою та має всю необхідну техніку: варильна поверхня, духова шафа, посудомийна машина, подвійна раковина, змішувач з довгим виливом, система фільтрації води. Санвузол оформлений у світилих тонах та укомплектований дорогою та якісною сантехнікою, великим дзеркалом с підсвіткою, пральною машиною та бойлером. Ремонт - 2022 р. Вікна у двір без шуму дороги та пилу. Про ЖК: ЖК має цілодобову охорону. На території є гостьовий та підземний паркінги, два дитячих майданчика, спортивний майданчик, продуктовий магазин, три кав?ярні, ресторан-суші, салон краси, стоматологію, barbershop та ін.
Що поруч?
Транспорт:
- Метро Лук?янівська (зелена гілка)-750 м (7-9 хвилин);
- Зупинки вул. Глибочинська - 12 маршрутних таксі та тролейбусів у різних напрямках (300 м)
- Метро Контрактова площа (синя гілка)- 25 хвилин пішки;
- Зупинка вул. Соляна- Трамвай 14, маршрутні таксі 112,119 (100 м).
Для побуту:
- Магазин Коло -1 хвилина;