Продажа 1-комнатной квартири Обуховская ул.

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 31/-/6 кв. м., 9/17 этаж фото 11 комн. квартира, 31/-/6 кв. м., 9/17 этаж фото 21 комн. квартира, 31/-/6 кв. м., 9/17 этаж фото 31 комн. квартира, 31/-/6 кв. м., 9/17 этаж фото 41 комн. квартира, 31/-/6 кв. м., 9/17 этаж фото 5

Стоимость 60 000 $

Цена за м2: 1 935 $

Київ
Святошинський
Біличі мкр.
Обуховская ул.

  • 1 ком

  • 31 / - / 6 м2

  • 9 / 17

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212882067
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: смежная
  • Студия: +
  • Общая площадь: 31
  • Кухня: 6
  • Этаж: 9
  • Этажей: 17
  • Лифт: есть

Описание

1-кімнатна квартира-студія в ЖК 'Озерне', вул. Обухівська з якісним ремонтом. Загальна площа - 31 м.кв., 9 поверх. Балкон засклений. У квартирі є телевізор, електрична плита, електрична духовка, холодильник, пральна машина, пилосос, бойлер, кондиціонер. У будинку відеонагляд. Поряд супермаркет, ліс, озеро, Спортлайф. До м. Академмістечко 10 хв на транспорті, 20 хв пішки. Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
2 478 000 грн
Ежемесячный платеж:
38 243 грн/мес.