Продажа 3-комнатной квартири Сверстюка Евгения ул. (Расковой Марины), 6

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
3 комн. квартира, 92/46/21 кв. м., 13/25 этаж фото 13 комн. квартира, 92/46/21 кв. м., 13/25 этаж фото 23 комн. квартира, 92/46/21 кв. м., 13/25 этаж фото 33 комн. квартира, 92/46/21 кв. м., 13/25 этаж фото 43 комн. квартира, 92/46/21 кв. м., 13/25 этаж фото 5

Стоимость 143 000 $

Цена за м2: 1 554 $

Київ
Дніпровський
Лівобережний масив мкр.
Сверстюка Евгения ул. (Расковой Марины), 6

  • 3 ком

  • 92 / 46 / 21 м2

  • 13 / 25

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212882118
  • Количество комнат: 3
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 92
  • Жилая: 46
  • Кухня: 21
  • Этаж: 13
  • Этажей: 25
  • Лифт: есть

Описание

3-х кімн. квартира у ЖК 'Галактика', вулиця Євгена Сверстюка, 6Д, з готовим дизайнерським проектом. Будинок зданий 2021 року, документам 3 роки. 13/25 – поверхового монолітно-цегляного будинку. Площа 92,1кв.м. Кімнати роздільні. Лоджія із кухні. 2 санвузли. Вікна у двір. У комплексі є генератори, 2 підземні обладнані бомбосховища. Відеоспостереження: на кожному поверсі по 5 відеокамер. У ЖК знаходяться не тільки магазини, салони, аптека, а й 2 дитячі садки, ліцей, гімназія. На просторій території - 2 футбольні, баскетбольне поле, корт для великого тенісу, столи для тенісу настільного, дитячі, спортивні майданчики і навіть майданчик для дресирування собак. І за 5 хвилин ходьби від будинку набережна Русанівського каналу з прокатом човнів, катамаранів. Зовсім недалеко, на Русанівці, пляж. Станція метро Лівобережна -10 хвилин пішки. Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
5 905 900 грн
Ежемесячный платеж:
91 146 грн/мес.