Продажа 2-комнатной квартири Чоколовский бульв., 19

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
2 комн. квартира, 47/32/6 кв. м., 4/9 этаж фото 12 комн. квартира, 47/32/6 кв. м., 4/9 этаж фото 22 комн. квартира, 47/32/6 кв. м., 4/9 этаж фото 32 комн. квартира, 47/32/6 кв. м., 4/9 этаж фото 42 комн. квартира, 47/32/6 кв. м., 4/9 этаж фото 5

Стоимость 79 000 $

Цена за м2: 1 681 $

Київ
Соломенский
Чоколівка мкр.
Чоколовский бульв., 19

  • 2 ком

  • 47 / 32 / 6 м2

  • 4 / 9

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212882153
  • Количество комнат: 2
  • Тип планировки: смежно-раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 47
  • Жилая: 32
  • Кухня: 6
  • Этаж: 4
  • Этажей: 9
  • Лифт: есть

Описание

Продаж квартири.

Адреса: Чоколовський бульвар, 19

Поверх: 4 з 9

Ціна: 80000 $

Пропонується до продажу простора та затишна квартира на Чоколовському бульварі, 19. Квартира розташована на 4 поверсі 9-поверхового будинку.

Опис будинку та двору
- Тип двору: закритий, вхід та заїзд через ворота.
- Переваги двору: альтанки біля яких можна встановити мангал, тенісні столи, баскетбольне кільце.
- Сусіди: гарні та доброзичливі.

Опис квартири
- Стан квартири: після капітального ремонту із заміною проводки та всіх комунікацій. Стан квартири - 'заїжджай та живи'.
- Меблі та техніка: все, що ви бачите на фото, залишається в квартирі.

Планування
- Санвузол: роздільний.
- Кладова.
- Кухня.
- Вітальня: дивани у вітальні розкладаються.
- Спальна кімната.

Інфраструктура
- Освітні заклади: у пішій доступності школа та дитячий садок.
- Магазини: в будинку знаходиться супермаркет Новус.
- Медичні заклади: клініка Сінево.
- Транспорт: гарна транспортна розв'язка, до центральної частини міста 30 хвилин на міському транспорті. 10 хвилин пішки до Севастопольської площі.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
3 262 700 грн
Ежемесячный платеж:
50 353 грн/мес.
Увага!