Продажа 3-комнатной квартири Голосеевская ул.

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
3 комн. квартира, 127/-/15 кв. м., 17/21 этаж фото 13 комн. квартира, 127/-/15 кв. м., 17/21 этаж фото 23 комн. квартира, 127/-/15 кв. м., 17/21 этаж фото 33 комн. квартира, 127/-/15 кв. м., 17/21 этаж фото 43 комн. квартира, 127/-/15 кв. м., 17/21 этаж фото 5

Стоимость 350 000 $

Цена за м2: 2 756 $

Київ
Голосіївський
Деміївка мкр.
Голосеевская ул.
м. Деміївська

  • 3 ком

  • 127 / - / 15 м2

  • 17 / 21

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212882202
  • Количество комнат: 3
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 127
  • Кухня: 15
  • Этаж: 17
  • Этажей: 21
  • Лифт: есть

Описание

Квартира в гарному стані, з дорогим ремонтом. Є електро-камін з мармуру, мармурова підлога з підігрівом.

Балкон, 2 спальні, кухня, 2 санузли, гардеробна, гостьова кімната, велика прихожа.
Квартира продається з люстрами, бра, меблями.

Квартира у Голосіївському районі, 5 хв від парку та Голосіївського лісу і метро Голосіївська. На території ЖК є усе необхідне: аптека, продуктові магазини, салони, клініки, кафе, школа.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
14 454 999 грн
Ежемесячный платеж:
223 085 грн/мес.