Продажа 4-комнатной квартири Депутатская ул., 23А

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
4 комн. квартира, 139/90/22 кв. м., 21/25 этаж фото 14 комн. квартира, 139/90/22 кв. м., 21/25 этаж фото 24 комн. квартира, 139/90/22 кв. м., 21/25 этаж фото 34 комн. квартира, 139/90/22 кв. м., 21/25 этаж фото 44 комн. квартира, 139/90/22 кв. м., 21/25 этаж фото 5

Стоимость 184 000 $

Цена за м2: 1 324 $

Київ
Святошинський
Академмістечко мкр.
Депутатская ул., 23А
м. Святошин

  • 4 ком

  • 139 / 90 / 22 м2

  • 21 / 25

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212882420
  • Количество комнат: 4
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 139
  • Жилая: 90
  • Кухня: 22
  • Этаж: 21
  • Этажей: 25
  • Лифт: есть

Описание

Святошинський район, метро Житомирська, Святошин до 10 хвилин пішки! Продаж 4-кімнатної дворівневої квартири унікального індивідуального проєкту по вулиці Депутатська 23а! Простора , світла - з панорамними видами на місто, стильна квартира з якісним ремонтом, меблями, технікою - чекає велику сім’ю! Поверх 21-22/25 монолітно-каркасного будинку, 139.2/90/22, два санвузли, три чудові спальні, розкішна кухня-вітальня , робочий кабінет, надзвичайні сходи з авторською мозаїкою! Запрошуємо на перегляд в наш комфортний простір! В будинку встановлений генератор, ОСББ, сигналізація в квартирі. Поруч сквери, парки, супермаркети, кафе. Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
7 599 199 грн
Ежемесячный платеж:
117 279 грн/мес.