Продажа 1-комнатной квартири Герцена ул.

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 69/-/20 кв. м., 3/25 этаж фото 11 комн. квартира, 69/-/20 кв. м., 3/25 этаж фото 21 комн. квартира, 69/-/20 кв. м., 3/25 этаж фото 31 комн. квартира, 69/-/20 кв. м., 3/25 этаж фото 41 комн. квартира, 69/-/20 кв. м., 3/25 этаж фото 5

Стоимость 137 000 $

Цена за м2: 1 986 $

Київ
Шевченківський
Лук'янівка мкр.
Герцена ул.
м. Лук'янівська

  • 1 ком

  • 69 / - / 20 м2

  • 3 / 25

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212882427
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: смежная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 69
  • Кухня: 20
  • Этаж: 3
  • Этажей: 25
  • Лифт: есть

Описание

Продається квартира-студія в новому житловому комплексі 'Герцен парк'. Авторський дизайн, кухня-офіс, спальний санвузол і санвузол з душовою кабіною. Гардеробна кімната. Загальна площа 69 кв. наявності.Дзвоніть для більш детальної консультації.В ЖК є паркінг.
З одного боку ЖК 'Герцен парк' зелена зона, парк.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
5 658 100 грн
Ежемесячный платеж:
87 322 грн/мес.