Продажа 3-комнатной квартири Панаса Мирного ул., 26А

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
3 комн. квартира, 117/-/18 кв. м., 10/28 этаж фото 13 комн. квартира, 117/-/18 кв. м., 10/28 этаж фото 23 комн. квартира, 117/-/18 кв. м., 10/28 этаж фото 33 комн. квартира, 117/-/18 кв. м., 10/28 этаж фото 43 комн. квартира, 117/-/18 кв. м., 10/28 этаж фото 5

Стоимость 245 000 $

Цена за м2: 2 094 $

Київ
Печерський
Печерськ мкр.
Панаса Мирного ул., 26А
м. Печерська

  • 3 ком

  • 117 / - / 18 м2

  • 10 / 28

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212882503
  • Количество комнат: 3
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 117
  • Кухня: 18
  • Этаж: 10
  • Этажей: 28
  • Лифт: есть

Описание

Продаж 3-кімнатної квартири Печерськ
Адреса: вул. Панаса Мирного, 28А, ЖК Корона Печерська
Характеристики квартири:
Загальна площа: 117,1 м²
Поверх: 10
Планування: 2 спальні, вітальня, кухня, 2 санвузли (ванна/душова), гардеробна.
Стан: мебльована, укомплектована технікою, виконано класичний ремонт

Особливості будинку:
Закритий двір, цілодобова охорона, консьєрж
2-рівневий підземний паркінг, наземне паркування

Встановлений генератор для роботи ліфтів та водопостачання , є зарядка для електроавтомобілів

Локація:
Центральна частина Печерська
Поруч: Печерський ринок, супермаркети, кав’ярні, ресторани, медичні заклади

Метро: Печерська, Кловська, Арсенальна (7–10 хв пішки)
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
10 118 500 грн
Ежемесячный платеж:
156 159 грн/мес.