Продажа 1-комнатной квартири Олеся Олександра вул., 15

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 46/16/16 кв. м., 17/25 этаж фото 11 комн. квартира, 46/16/16 кв. м., 17/25 этаж фото 21 комн. квартира, 46/16/16 кв. м., 17/25 этаж фото 31 комн. квартира, 46/16/16 кв. м., 17/25 этаж фото 41 комн. квартира, 46/16/16 кв. м., 17/25 этаж фото 5

Стоимость 62 500 $

Цена за м2: 1 359 $

Київ
Подільський
Виноградар мкр.
Олеся Олександра вул., 15

  • 1 ком

  • 46 / 16 / 16 м2

  • 17 / 25

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212882579
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 46
  • Жилая: 16
  • Кухня: 16
  • Этаж: 17
  • Этажей: 25
  • Лифт: есть

Описание

ЖК комфорт-класу 7 КВАРТАЛ з власною парковою зоною та котельнею.
Виноградар, Подільський р-н, Олександра Олеся 13.
Будинок 7.2, введено в експлуатацію.
Фактична площа – 46,1 (на фото – проектне планування).
Поверх: 17.
Вид з вікон
Висота стелі: 2,7 м
Монолітно-каркасна технологія, зовнішні стіни — газобетон 250 мм, міжквартирні— керамзитобетон 250 мм з додатковим шаром звукоізоляції, міжкімнатні —керамзитобетон 115 мм
Кухня: простора, з виходом на лоджію
Встановлені радіатори опалення, якісні вікна REHAU.
Встановлено лічильники на електроенергію, воду та опалення.
Лазерна стяжка підлоги.

Будинок розташований відразу біля ТРЦ Retroville, Спорт Лайф, Новус,.
Вид з вікна - частково на Ретровіль, видно багато неба!
Поруч планується відкриття метро Мостицька та Варшавська.
Переуступка!
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
2 581 250 грн
Ежемесячный платеж:
39 836 грн/мес.