Продажа 3-комнатной квартири Освободителей просп., 1А

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
3 комн. квартира, 87/48/12 кв. м., 17/25 этаж фото 13 комн. квартира, 87/48/12 кв. м., 17/25 этаж фото 23 комн. квартира, 87/48/12 кв. м., 17/25 этаж фото 33 комн. квартира, 87/48/12 кв. м., 17/25 этаж фото 43 комн. квартира, 87/48/12 кв. м., 17/25 этаж фото 5

Стоимость 92 000 $

Цена за м2: 1 057 $

Київ
Дніпровський
Північно-Броварський мкр.
Освободителей просп., 1А

  • 3 ком

  • 87 / 48 / 12 м2

  • 17 / 25

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212882657
  • Количество комнат: 3
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 87
  • Жилая: 48
  • Кухня: 12
  • Этаж: 17
  • Этажей: 25
  • Лифт: есть

Описание

Продається 3к видова квартира 87,6м2 у ЖК Freedom (комфорт-клас)
Адреса: Дніпровський район, вул. по Нарбуту Георгія (Визволителів) просп. 1а

Загальна площа квартири 87,6 м2.Висота стелі 2,7 метра. Має наступне функціональне планування:
- 3 окремі кімнати
- кухня-вітальня
- 2 санвузла
- балкон.

Квартира після будівельників. Заштукатурені несучі стіни, встановлені, єврорадіатори, встановлений щит розведення електрики.
Є консьєрж, підземний паркінг, відеоспостереження.

Відмінна транспортна розв'язка та інфраструктура у пішій доступності. 2 станції метро: Лівобережна та Дарниця, 1 ліцей 2 школи, 2 дитячі садки, Парк Перемоги, магазини Сільпо та Коло, McDonald's.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
3 799 599 грн
Ежемесячный платеж:
58 639 грн/мес.