Продажа 2-комнатной квартири Кадетский гай ул., 10

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
2 комн. квартира, 62/33/12 кв. м., 20/25 этаж фото 12 комн. квартира, 62/33/12 кв. м., 20/25 этаж фото 22 комн. квартира, 62/33/12 кв. м., 20/25 этаж фото 32 комн. квартира, 62/33/12 кв. м., 20/25 этаж фото 42 комн. квартира, 62/33/12 кв. м., 20/25 этаж фото 5

Стоимость 78 000 $

Цена за м2: 1 258 $

Київ
Соломенский
Совки мкр.
Кадетский гай ул., 10

  • 2 ком

  • 62 / 33 / 12 м2

  • 20 / 25

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212882691
  • Количество комнат: 2
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 62
  • Жилая: 33
  • Кухня: 12
  • Этаж: 20
  • Этажей: 25
  • Лифт: есть

Описание

Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК 'Медовий', після будівельників.

Квартира має чудове планування - дві окремі кімнати, просторий коридор, кухня вже поєднана з лоджією, лоджія в свою чергу засклена. Санвузол окремий від ванної.
Квартира має багато денного світла, панорамні вікна з видом на місто.
На підлозі лазерна стяжка.
Будинок має закриту територію з цілодобовою охороною та відеонаглядом. Є підземний пакрінг. Перші поверхи розраховані під комерцію, вже відкритий продуктовий магазин, затишна кав'ярня.

Чудова локація з зручною транспортною розв'язкою - як на авто так і громадським транспортом. В пішій доступності великий супермаркет Новус, різноманітні магазини, ресторани, Розетка, зупинка кінцевої громадського транспорту, дитячий садок, школа, ліцей, спортивний комплекс, салони краси та інше.
До центру близько 15 хвилин на авто.
Біля будинку паркова зона з озерами, де можна на вихідних зібратися з друзями та відпочити.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
3 221 400 грн
Ежемесячный платеж:
49 716 грн/мес.
Увага!

Почему нужно работать с нами