Продажа 4-комнатной квартири Олександра Кониського вул.

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
4 комн. квартира, 160/-/20 кв. м., 5/5 этаж фото 14 комн. квартира, 160/-/20 кв. м., 5/5 этаж фото 24 комн. квартира, 160/-/20 кв. м., 5/5 этаж фото 34 комн. квартира, 160/-/20 кв. м., 5/5 этаж фото 44 комн. квартира, 160/-/20 кв. м., 5/5 этаж фото 54 комн. квартира, 160/-/20 кв. м., 5/5 этаж фото 64 комн. квартира, 160/-/20 кв. м., 5/5 этаж фото 74 комн. квартира, 160/-/20 кв. м., 5/5 этаж фото 84 комн. квартира, 160/-/20 кв. м., 5/5 этаж фото 94 комн. квартира, 160/-/20 кв. м., 5/5 этаж фото 104 комн. квартира, 160/-/20 кв. м., 5/5 этаж фото 114 комн. квартира, 160/-/20 кв. м., 5/5 этаж фото 124 комн. квартира, 160/-/20 кв. м., 5/5 этаж фото 134 комн. квартира, 160/-/20 кв. м., 5/5 этаж фото 144 комн. квартира, 160/-/20 кв. м., 5/5 этаж фото 154 комн. квартира, 160/-/20 кв. м., 5/5 этаж фото 164 комн. квартира, 160/-/20 кв. м., 5/5 этаж фото 174 комн. квартира, 160/-/20 кв. м., 5/5 этаж фото 184 комн. квартира, 160/-/20 кв. м., 5/5 этаж фото 194 комн. квартира, 160/-/20 кв. м., 5/5 этаж фото 204 комн. квартира, 160/-/20 кв. м., 5/5 этаж фото 214 комн. квартира, 160/-/20 кв. м., 5/5 этаж фото 22

Стоимость 208 000 $

Цена за м2: 1 300 $

Дніпро
Центр мкр.
Олександра Кониського вул.

  • 4 ком

  • 160 / - / 20 м2

  • 5 / 5

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212882832
  • Количество комнат: 4
  • Студия: -
  • Общая площадь: 160
  • Кухня: 20
  • Этаж: 5
  • Этажей: 5
  • Лифт: нет

Описание

Продам квартиру в клубному будинку в центральній частині.

Володарского (Олександра Кониського ), 63

Елітна квартира в будинку ПРЕМІУМ класу поруч з центром Дніпра.

Світла, тепла, простора квартира з дуже вдалим плануванням.

Переваги даного обєкта:

• монолітна каркасна технологія будівництва
  • будинок побудовано в 2013 році
  • енергозберігаючі склопакети та теплий профіль
  • критий надійний паркінг слугує ще як притулок
  • будинок обладнаний сучасним ліфтом
  • 3 джерела опалення індивідуальної котельні (газ, електрика, сонячні батареї)
  • у ЖК є свій спортзал і можна займатися спортом у будь-який час, не виходячи з комплексу
  • у квартирі 4 світлові отвори (3 вікна + тераса)
  • з вікон квартири та з лоджії відкривається мальовничий вид на місто
  • висота стель 3, 2м
  • вільне планування квартири дозволяє зробити дизайнерський ремонт на ваш смак

- є можливість придбати 2 паркомісця в закритому паркінгу та комору за окрему вартість

- поруч з домом елітний дитячий садок

- в 10 хвилинах їзди Центр міста, Ле-Сильпо, супермаркети, бутики, кавярні, зони відпочинку та розваг.

- в паркінгу є комора

- на території зона барбекю, ландшафтний дизайн, ялини, газони та міні-город зі свіжою зеленню для мешканців ЖК.

• також можливий розподіл на 2 квартири.

Будинок закритого клубного типу.

Від звичайних житлових комплексів клубний будинок відрізняється ретельним відбором мешканців, які мають подібний соціальний статус і життєву філософію.