Продажа 2-комнатной квартири Милютенко ул., 42

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
2 комн. квартира, 46/26/8 кв. м., 9/16 этаж фото 12 комн. квартира, 46/26/8 кв. м., 9/16 этаж фото 22 комн. квартира, 46/26/8 кв. м., 9/16 этаж фото 32 комн. квартира, 46/26/8 кв. м., 9/16 этаж фото 42 комн. квартира, 46/26/8 кв. м., 9/16 этаж фото 5

Стоимость 48 550 $

Цена за м2: 1 055 $

Київ
Деснянський
Лісовий мкр.
Милютенко ул., 42

  • 2 ком

  • 46 / 26 / 8 м2

  • 9 / 16

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212882837
  • Количество комнат: 2
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 46
  • Жилая: 26
  • Кухня: 8
  • Этаж: 9
  • Этажей: 16
  • Лифт: есть

Описание

Квартира тепла, розташована посередині будинка. Кімнати окремі 10.5 м2 та 16 м2, кухня 8,1 м2. Є 2 засклених балкони з кухні та спальної кімнати.
Є лічильники на гарячу та холодну воду. Продається з меблями та побутовою технікою. Встановлені подвійні металеві двері. Частина тамбура на три квартири відділена загальними дверима.
У будинку організовано ОСББ, працює консьєрж.
Чисте парадне. Доглянуті ліфти. На поверхах економні світильники. Загальне місце для паркування автомобіля.
20-25хв. пішки до ст. метро 'Чернігівська'. Поруч 2 школи, 2 дитячі садки, ринок 'Юність'. Хороша транспортна розвʼязка, поруч зупинки муніципального автотранспорту.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
2 005 114 грн
Ежемесячный платеж:
30 945 грн/мес.