Продажа 1-комнатной квартири Драгоманова ул., 10

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 47/25/15 кв. м., 3/25 этаж фото 11 комн. квартира, 47/25/15 кв. м., 3/25 этаж фото 21 комн. квартира, 47/25/15 кв. м., 3/25 этаж фото 31 комн. квартира, 47/25/15 кв. м., 3/25 этаж фото 41 комн. квартира, 47/25/15 кв. м., 3/25 этаж фото 5

Стоимость 94 000 $

Цена за м2: 2 000 $

Київ
Дарницький
Позняки мкр.
Драгоманова ул., 10

  • 1 ком

  • 47 / 25 / 15 м2

  • 3 / 25

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212882840
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 47
  • Жилая: 25
  • Кухня: 15
  • Этаж: 3
  • Этажей: 25
  • Лифт: есть

Описание

Затишна 1-кімнатна квартира в ЖК «Телескоп»

Шукаєте сучасне житло з правильним плануванням?
Ця квартира – саме те, що потрібно!

Локація: Київ, ЖК «Тeleskop» – сучасний комплекс з продуманою інфраструктурою.

Переваги квартири:
• 3 поверх – комфортна висота
• Світла кухня-студія для зустрічей та вечерь з друзями
• Окрема спальня для вашого затишку
• Панорамні вікна, які наповнюють квартиру світлом
• Сучасні комунікації, стильна архітектура

ЖК «Teleskop» – це:
• Закрита територія та цілодобова охорона
• Дитячі та спортивні майданчики
• Підземний паркінг
• Супермаркети, школи, садочки – все поруч
• Зручна транспортна розв’язка, швидкий виїзд у центр
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
3 882 199 грн
Ежемесячный платеж:
59 914 грн/мес.