Продажа 2-комнатной квартири Стрийська вул.

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
2 комн. квартира, 79/-/14 кв. м., 9/10 этаж фото 12 комн. квартира, 79/-/14 кв. м., 9/10 этаж фото 22 комн. квартира, 79/-/14 кв. м., 9/10 этаж фото 32 комн. квартира, 79/-/14 кв. м., 9/10 этаж фото 42 комн. квартира, 79/-/14 кв. м., 9/10 этаж фото 52 комн. квартира, 79/-/14 кв. м., 9/10 этаж фото 62 комн. квартира, 79/-/14 кв. м., 9/10 этаж фото 72 комн. квартира, 79/-/14 кв. м., 9/10 этаж фото 82 комн. квартира, 79/-/14 кв. м., 9/10 этаж фото 9

Стоимость 156 800 $

Цена за м2: 1 985 $

Львовская
Львов
Сихівський
Боднарівка мкр.
Стрийська вул.

  • 2 ком

  • 79 / - / 14 м2

  • 9 / 10

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212882877
  • Количество комнат: 2
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 79
  • Кухня: 14
  • Этаж: 9
  • Этажей: 10
  • Лифт: есть

Описание

Квартира з чудовим виглядом і сучасним дорогим ремонтом 72,9 кв. м..Продається квартира у районі Стрийська–Наукова. Площа 72,9 м?, сучасний будинок. Дорогий дизайнерський ремонт: тепла підлога по всій квартирі, якісна сантехніка Ravak, утеплені двокамерні вікна. Два санвузли (ванна та душова). Сучасна кухня з технікою Bosch, усі меблі виготовлені під замовлення. Броньовані двері, відеоспостереження. Панорамний вигляд на парк та церкву. Район із розвиненою інфраструктурою, поруч ТРЦ «Fabrik». Є можливість придбати комору на поверсі. Вид обєкта: Новобудова;Тип будинку: Житловий фонд 2011-2020-і;Назва ЖК: Леви міста;Тип стін: Цегляний;Опалення: Індивідуальне газове;Меблювання: Так;Комфорт: Відеоспостереження, Кондиціонер, Госп. приміщення, комора, Гардероб, Балкон, лоджія, Ванна, Ліфт, Підігрів підлоги, Меблі на кухні, Панорамні вікна, Охорона території, Душова кабіна; Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
6 475 840 грн
Ежемесячный платеж:
99 942 грн/мес.