Продажа 1-комнатной квартири Берестейський проспект

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 33/-/8 кв. м., 10/22 этаж фото 11 комн. квартира, 33/-/8 кв. м., 10/22 этаж фото 21 комн. квартира, 33/-/8 кв. м., 10/22 этаж фото 31 комн. квартира, 33/-/8 кв. м., 10/22 этаж фото 41 комн. квартира, 33/-/8 кв. м., 10/22 этаж фото 5

Стоимость 74 000 $

Цена за м2: 2 242 $

Київ
Святошинський
Ґалаґани мкр.
Берестейський проспект

  • 1 ком

  • 33 / - / 8 м2

  • 10 / 22

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212882892
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 33
  • Кухня: 8
  • Этаж: 10
  • Этажей: 22
  • Лифт: есть

Описание

ЖК Нивки-Парк в зданому будинку. С документами Можна заходити на ремонт. Будинок заселений. В квартирі зроблено чорнову штукатурку стін та лазерну стяжку підлоги. Встановлені радіатори, лічильники на воду, тепло та електроенергію. Є гардеробна кімната та засклений балкон. Ліфт з під'їзду спускається прямо в підземний паркінг , який знаходиться під будинком, що є великим бонусом, тому що його можна використовувати, як бомбосховище. На території дитячий садочок, спортивні і дитячі майданчики, кафешки, магазинчики. Комплекс закритий з цілодобовою охороною та відеоспосереженням
До метро Нивки 5 хвилин пішки, поряд Бізнес-парк Нивки-Сіті. Через дорогу великий парк Нивки, магазини, відділення пошти
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
3 056 200 грн
Ежемесячный платеж:
47 166 грн/мес.