Продажа 2-комнатной квартири Обуховская ул., 139

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
2 комн. квартира, 45/-/17 кв. м., 21/25 этаж фото 12 комн. квартира, 45/-/17 кв. м., 21/25 этаж фото 22 комн. квартира, 45/-/17 кв. м., 21/25 этаж фото 32 комн. квартира, 45/-/17 кв. м., 21/25 этаж фото 42 комн. квартира, 45/-/17 кв. м., 21/25 этаж фото 5

Стоимость 91 962 $

Цена за м2: 2 044 $

Київ
Святошинський
Біличі мкр.
Обуховская ул., 139

  • 2 ком

  • 45 / - / 17 м2

  • 21 / 25

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212882976
  • Количество комнат: 2
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 45
  • Кухня: 17
  • Этаж: 21
  • Этажей: 25
  • Лифт: есть

Описание

м. Київ, Святошинський р-н, вул. Обухівська 139
21 поверх 25-ти поверхового будинку 2017 р. (монолітно-каракасний)
З вікон квартири відкривається панорама лісу і озер. Чисте повітря, спів пташок. Краєвид шикарний. До великого озера пішки 5 хв. Є пляж і зони відпочинку, катання на лодках, байдарках, катамаранах і каное. На іншому березі озера є місцева зона відпочинку 'Мир' , альтанки із мангалами, мотузковий парк. Також є риболовний клуб. Ліс прямо перед будинком із полянами для пікніків. Місцеві жителі катаються на велосипедах, взимку на лижах в лісі і на ковзанах на озері. Для любителів природи найкращий варіант для життя.
Квартира після якісного ремонту, дуже затишна. Дві великі роздільні кімнати-кухня/столова/гостьова і спальня. Кухня-столова об'єднана із лоджією. Квартира укомплектована всією необхідною битовою технікою та меблями. Міжкімнатні двері дерев'яні. В спальні диван-ліжко. Дуже класний і зручний, розрахований для щоденного сну. Кондиціонер інверторний. Стелі натяжні. Освітлення на стелі регулюється.
Встановлений бойлер на 100 літрів. Вночі нагрівається за нічним тарифом, потім весь день працює як термос. Двозонний лічильник (день/ніч). Вночі тариф на електроенергію -50%. Електрична тепла підлога по всій квартирі, оздоблена плиткою. Якщо підлогу вмикати тільки на ніч, потім весь день тепло. Не потрібне навіть опалення. Є інвертор +акумулятор - комплект резервного живлення. Встановлена витяжка приток з рекуперації, що дає можливість мати свіже повітря при закритих вікнах у холодний період без втрати тепла. Хто в темі-той знає. Вхідні двері броньовані та звукозахисні. Встановлені надійні подвійні замки та додатково електронний.