Продажа 3-комнатной квартири Європейського Союзу просп. (Правды просп.), 41Г

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
3 комн. квартира, 88/40/30 кв. м., 12/13 этаж фото 13 комн. квартира, 88/40/30 кв. м., 12/13 этаж фото 23 комн. квартира, 88/40/30 кв. м., 12/13 этаж фото 33 комн. квартира, 88/40/30 кв. м., 12/13 этаж фото 43 комн. квартира, 88/40/30 кв. м., 12/13 этаж фото 5

Стоимость 141 000 $

Цена за м2: 1 602 $

Київ
Подільський
Виноградар мкр.
Європейського Союзу просп. (Правды просп.), 41Г

  • 3 ком

  • 88 / 40 / 30 м2

  • 12 / 13

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212882983
  • Количество комнат: 3
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 88
  • Жилая: 40
  • Кухня: 30
  • Этаж: 12
  • Этажей: 13
  • Лифт: есть

Описание

Продаж 3к квартири в
ЖК «Пʼятий квартал»
(«Варшавський мікрорайон»),
пр-т Європейського Союзу
(колишній Правди), буд 41г,
12/12 поверх (останній)
Загальна площа 88,2 кв м, має
2 окремі кімнати площею 17,5 і 16,5 кв м та кухню-вітальня 30 кв м;
2 окремі санвузли 2,3 і 4,3 кв м;
коридор 15 кв м;
засклений балкон 3 кв м.
Будинок монолітний.
Квартира з ремонтом, є вся необхідна техніка і меблі: пральна машинка, велика помудомийка, телевізор, бойлер 70л, 2 кондиціонери і ще 1 вивід під нього. Стан охайний, готова до проживання. Потребує домеблювання однієї спальні. Планування - двохстороннє, квартира тепла, не кутова, є лічильники та регулятори на тепло, воду і електрику. Тарифи побутові. При відсутності світла є вода і працює інтернет. Закрита територія ЖК, охорона, відеоспостереження, власна котельня, управляюча компанія на території. До зупинки транспорту 5 хвилин пішки, ТРЦ «Ретровіль» 10 хвилин пішки, поруч 3 великих супермаркети, дитяча поліклініка, пологовий, школи і садочки, ринок. На території ЖК багато кавʼярень, ресторанів, відділень пошти, магазинів. Активно будується метро.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
5 823 300 грн
Ежемесячный платеж:
89 871 грн/мес.
Увага!