Продажа 2-комнатной квартири Остафія Дашковича вул., 3

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
2 комн. квартира, 93/-/23 кв. м., 7/18 этаж фото 12 комн. квартира, 93/-/23 кв. м., 7/18 этаж фото 22 комн. квартира, 93/-/23 кв. м., 7/18 этаж фото 32 комн. квартира, 93/-/23 кв. м., 7/18 этаж фото 42 комн. квартира, 93/-/23 кв. м., 7/18 этаж фото 52 комн. квартира, 93/-/23 кв. м., 7/18 этаж фото 62 комн. квартира, 93/-/23 кв. м., 7/18 этаж фото 72 комн. квартира, 93/-/23 кв. м., 7/18 этаж фото 82 комн. квартира, 93/-/23 кв. м., 7/18 этаж фото 92 комн. квартира, 93/-/23 кв. м., 7/18 этаж фото 102 комн. квартира, 93/-/23 кв. м., 7/18 этаж фото 112 комн. квартира, 93/-/23 кв. м., 7/18 этаж фото 122 комн. квартира, 93/-/23 кв. м., 7/18 этаж фото 132 комн. квартира, 93/-/23 кв. м., 7/18 этаж фото 142 комн. квартира, 93/-/23 кв. м., 7/18 этаж фото 152 комн. квартира, 93/-/23 кв. м., 7/18 этаж фото 162 комн. квартира, 93/-/23 кв. м., 7/18 этаж фото 172 комн. квартира, 93/-/23 кв. м., 7/18 этаж фото 182 комн. квартира, 93/-/23 кв. м., 7/18 этаж фото 192 комн. квартира, 93/-/23 кв. м., 7/18 этаж фото 20

Стоимость 135 000 $

Цена за м2: 1 452 $

Черкаська
Черкассы
Соснівський
Центр мкр.
Остафія Дашковича вул., 3

  • 2 ком

  • 93 / - / 23 м2

  • 7 / 18

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212883047
  • Количество комнат: 2
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: +
  • Общая площадь: 93
  • Кухня: 23
  • Этаж: 7
  • Этажей: 18
  • Лифт: есть

Описание

Ціну знижено! Продається двохкімнатна квартира по вул. Дашкевича,3..
Новинка! Продається квартира з дизайнерським ремонтом в самому серці нашого міста по вул. Дашкевича,3. Квартира розташована на зручному середньому поверсі. Квартира має дві великі кімнати, кухню студію, великий санвузол з душовою кабіною, гардеробну. В ванній кімнаті та частково в одній з кімнат електропол. В кухні та кімнаті є кондиціонери, ванній кімнаті бойлер. Є лічильники на світло, воду та тепло ( що дає значно економити на комунальних послугах в опалювальний сезон , за тепло виходить до 1000 грн.) На будинок куплено електрогенератор. В будинку на першому поверсі розташовані: спортзал, пошштамп, ремонт взуття, масажний кабінет..
Вид обєкта: Новобудова;
Назва ЖК: Добробут;
Планування: Роздільна;
Cанвузол: Суміжний;
Ремонт: Авторський проект;
Меблювання: Так;
Побутова техніка: Посудомийна машина, Холодильник, Варильна панель, Духова шафа, Пральна машина;
Мультимедіа: Wi-Fi;
Комфорт: Кондиціонер, Консерж, Ліфт, Підігрів підлоги, Меблі на кухні, Душова кабіна, Сигналізація, Гардероб;
Комунікації: Асфальтована дорога, Центральна каналізація, Електрика, Вивіз відходів, Центральний водопровід;
Інфраструктура (до 500 метрів): Магазин, кіоск, Супермаркет, ТРЦ, Дитячий майданчик, Відділення пошти, Ресторан, кафе, Школа, Зупинка транспорту, Відділення банку, банкомат, Кінотеатр, театр, Центр міста, Аптека, Дитячий садок, Ринок, Парк, зелена зона;